آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4424
تاریخ انتشار : 7 دی 1390 23:39
تعداد بازدید : 511

اعتراض حاضران و سخنرانی نیمه تمام رییس سازمان پست دولتی

اعتراض کارگزاران دفاتر پیشخوان دولت به بخشی از سخنان رییس سازمان پست دولتی، سخنرانی این مدعو را ناتمام گذاشت.

خبرگزاری فارس- روز گذشته دومین همایش دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیر دولتی با حضور محمد رویانیان رییس ستاد حمل و نقل و سوخت کشور، لطف‌الله فروزنده معاون توسعه مدیریت و سرمایه نیروی انسانی ریاست جمهوری و احمد بزرگیان معاون ریاست جمهوری در وزارت کشور برگزار شد.
در این همایش تعداد زیادی از دفترداران پبشخوان دولت نیز حضور داشتند.
نعمتی رییس سازمان پست دولتی، یکی از سخنرانان این همایش بود که پس از فروزنده به نیابت از سازمان پست دولتی پشت تریبون قرار گرفت.
نعمتی سخنان خود را با مقدمه‌ای از حضور و همکاری توامان شرکت پست و دفاتر خدمات ارتباطی آغاز کرد و به وضعیت کنونی شرکت پست و سپس وضعیت سازمان پست دولتی رسید.
زمانی که سخنان رییس سازمان پست دولتی به درگاه خدمات الکترونیک رسید، وی گفت: بر اساس اساسنامه سازمان پست دولتی این سازمان باید متولی درگاه خدمات الکترونیکی دولت باشد و نه کانون دفاتر پیشخوان دولت.
از آنجا که این موضوع همیشه یکی از موارد اختلاف شرکت پست و پس از آن سازمان پست دولتی با دفاتر پیش خوان دولت بوده و هست؛ یکی از حاضرین در جمع در مقام انتقاد از این سخن نعمتی برآمد و گفت: اساسنامه سازمان پست هنوز تصویب نشده که این سازمان بتواند درگاه
شود.
انتقاد این دفتردار، خوشایند دیگر حاضرین و دفتر داران پیشخوان دولت نیز قرار گرفت و اعتراض‌ها نسبت به سخنان نعمتی بالا گرفت.
نعمتی نیز در هجمه انتقادها از ادامه سخنان بازماند و جواب‌گویی به جمع را به رویانیان
 محول کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :