آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4420
تاریخ انتشار : 7 دی 1390 23:33
تعداد بازدید : 2770

نماینده دفاتر پیشخوان دولت

هیچ خدمتی از سال 83 به دفاتر پیشخوان افزوده نشده است

نماینده دفاتر خدمات پیشخوان دولت گفت: حذف الزام به تجاری بودن، ارایه خدمات پلیس +10 در این دفاتر، واگذاری مجری درگاه خدمات دولت الکترونیک به دفاتر از جمله درخواست های ماست.

خبرگزاری فارس - علی حسینی در دومین همایش دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی با بیان مشکلات دفترداران پیشخوان دولت، گفت: از سال 83 تا به امسال، هیچ خدمتی به خدمات دفاتر پیشخوان دولت اضافه نشده است.
نماینده دفاتر خدمات پیشخوان دولت افزود: از سال 83 تاکنون هیچ دستگاهی حتی یک ریال از دفاتر پیشخوان حمایت نکرده و تسهیلاتی برای دفاتر قایل نشده‌اند و هنوز نیز دفاتر در حداقل‌های خود گرفتار است.
وی در ادامه بیان خواسته‌های دفاتر پیشخوان دولت بیان کرد: در این همایش اصلا از پلیس + 10 صحبت نشد این در حالی است که طبق آیین‌نامه ایجاد دفاتر پیشخوان دولت، پلیس + 10 باید زیر تابلوی دفاتر پیشخوان قرار گیرد.
حسینی همچنین با اشاره به هزینه 40 هزار تومانی ورودی همایش گفت: افرادی از دفترداران که در این همایش حضور دارند، به امید بیان مشکلات و صحبت با مسوولان، هزینه 40 هزار تومانی حضور در همایش را تقبل کرده‌اند تا بتوانند مشکلات خود را به گوش مسوولان
برسانند.
وی با اشاره به الزام تجاری بودن دفاتر پیشخوان دولت، گفت: یکی از درخواست‌های دفاتر این است که الزام به تجاری بودن از سوی دفاتر برداشته شود تا هزینه‌های دفاتر کاهش یابد.
نماینده دفاتر پیشخوان خدمات دولت در ادامه با اشاره به تولی‌گری درگاه خدمات دولت الکترونیک از سوی شرکت پست گفت: اساسنامه سازمان پست هنوز تصویب نشده که درگاه خدمات دولت الکترونیک به شرکت پست واگذار شود.
حسینی اضافه کرد: دو سال پیش، کانون دفاتر پیشخوان دولت مجری درگاه خدمات دولت الکترونیک شد و از آن سال هزینه‌های زیادی برای تهیه امکانات فنی این درگاه از جیب دفاتر هزینه شد.
وی عنوان کرد: یکی دیگر از خواست‌های دفاتر این است که مجری درگاه به دفاتر خصوصی سپرده شود و دفاتر می‌توانند مجری امینی برای دولت و مردم باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :