آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4413
تاریخ انتشار : 7 دی 1390 23:19
تعداد بازدید : 3646

مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی اعلام کرد

واگذاری تمامی خدمات سازمان به دفاتر پیشخوان دولت

مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی گفت: از اواسط سال 89 تمام خدمات قابل ارایه به صورت الکترونیکی در سازمان بیمه خدمات درمانی به دفاتر پیشخوان دولت محول شده و هم اکنون خدمت واگذار نشده ای نداریم.

فارس- محمدباقر هداوند افزود: با مطرح شدن بحث تحقق دولت الکترونیکی و واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت و این طرح با جدیت در دستور کار سازمان بیمه خدمات درمانی قرار گرفت. وی گفت: هم‌اکنون تمامی خدمات قابل واگذاری سازمان بیمه خدمات درمانی به دفاتر پیشخوان دولت احصا و برای واگذاری به دفاتر ارایه شده است.
مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی افزود: برای واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت، دو فاز عملیاتی در نظر گرفته شد؛ فاز نخست شامل حذف نیاز به مراجعه حضوری (پاسخگویی از طریق اینترنت و تلفن گویا) بود.
وی ادامه داد: در فاز دوم نیز خدماتی که قابل حذف نبودند به دفاتر پیشخوان دولت ارایه شد (از جمله تعویض و صدور دفترچه خدمات درمانی).
مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی گفت: به این ترتیب از اواسط سال 89 ارایه خدمات الکترونیکی از سوی سازمان بیمه خدمات درمانی به صورت جدی و مشهود آغاز شده و در حال کار است. هداوند تاکید کرد: در قدم بعدی نیز تفاهم نامه‌ای با معاونت ریاست‌جمهوری به امضا رسید و در کمتر از شش ماه، با 190 مصوبه کارگروه داخل سازمانی، آیین‌نامه اجرایی را به استان‌ها ابلاغ کردیم.
مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی تاکید کرد: در حال حاضر هیچ خدمتی از سوی سازمان بیمه خدمات درمانی برای واگذاری به دفاتر پیشخوان دولت در دست بررسی نیست، بلکه تمام خدماتی که قابل واگذاری بود، به دفاتر واگذار شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :