آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 43559
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1392 11:22
تعداد بازدید : 750

شرایط مخابرات هم خوب است و هم تهدیدآمیز

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران شرایط فعلی حاکم بر فضای مخابرات را هم خوب و هم تهدید آمیز دانست و گفت: باید با شناسایی فرصت ها و همسویی با تغییرات با عوامل تهدیدآمیز مقابله کنیم.

خبرگزاری مهر - مظفر پوررنجبر در همایش بهینه سازی هزینه‌ها گفت: در راستای بررسی شاخص‌های عملکرد شرکت مخابرات ایران پس از خصوصی سازی، حوزه مالی به خوبی، تأثیر خصوصی سازی در توسعه پایدار و روند رو به رشد شرکت را مشخص می‌کند.
وی با تأکید بر اینکه حوزه مالی می‌تواند پاسخ علمی‌به تهدیدات پس از خصوصی سازی شرکت مخابرات بدهد گفت: اینکه چرا باید در مخابرات خصوصی‌سازی انجام می‌شد و چقدر اصول خصوصی‌سازی در شرکت مخابرات ایران پیاده شده در حوزه مالی به خوبی نمایان است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه شاخص‌های حاکمیتی این شرکت در حال حاضر با پیش از خصوصی سازی کاملا متفاوت است افزود: در گذشته با توجه به ماموریت ترسیم شده، بهبود هزینه‌ها به دلیل وجود منابع اهمیتی نداشت اما امروز به خاطر حفظ منافع سهامداران و سود دهی مخابرات به دنبال بهینه سازی هزینه‌ها و افزایش درآمد هستیم.
پور رنجبر با بیان اینکه خصوصی سازی به شکل درست آن یک ضرورت محسوب می‌شود خاطرنشان کرد: باید بپذیریم براساس سیاست‌های تدوین شده مقرر است بخش تصدی گری از دولت جدا و به مردم واگذار شود.
وی فضای مخابرات را به لحاظ گستردگی دارای جغرافیای بزرگی دانست و گفت: شرایط فعلی حاکم بر این فضا هم خوب است و هم تهدید آمیز. لذا باید با شناسایی فرصت‌ها و همسویی با تغییرات، با عوامل تهدیدآمیز مقابله کنیم.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اینکه حوزه مالی این شرکت بیشتر از سایر حوزه‌ها در تیررس تغییر است افزود: ساختار و شاخص‌های افزایش درآمد و کاهش هزینه‌ها باید مطابق با برنامه متحول شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :