آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 43450
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1392 11:23
تعداد بازدید : 696

مهر ایران کارت اعتباری می دهد

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از ارایه کارت اعتباری قرض الحسنه پانزده میلیون ریالی از سال آینده خبر داد و گفت: این کارت با کارمزد چهار درصدی به متقاضیان ارایه خواهد شد.

ایرنا- غلامرضا مصطفی‌پور افزود: دارندگان این کارت می‌توانند بهای کالا و خدمات خریداری شده تا سقف پانزده میلیون ریال را از طریق این‌ کارت پرداخت کنند.
به گفته وی دارندگات کارت تا سه ماه پس از دریافت آن می‌توانند کالا و خدمات مورد نیاز را خریداری و به مدت 12 ماه به صورت اقساط آن را به بانک پرداخت کنند، البته پس از تسویه، این کارت دوباره به همان میزان شارژ خواهد شد.
مصطفی‌پور تصریح کرد: این طرح هم اکنون به صورت پایلوت در حال اجراست اما قرار است در سال آینده به صورت گسترده برای مشتریان این بانک اجرایی شود.
وی همچنین از بررسی طرح ارایه بانکداری قرض‌الحسنه روی شبکه‌های اجتماعی خبر داد و گفت: این طرح به عنوان طرحی نوین در دستور کار بانک قرار گرفته است. مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با بیان اینکه در حال حاضر دو بانک در کشور تسهیلات قرض‌الحسنه ارایه می‌کنند، گفت: نقطه ضعف بانکداری قرض‌‌الحسنه این است که در تورم بالای کشور ابزار جذب منابع محدود وجود دارد و سپرده‌گذاران صرفا با انگیزه اقتصادی برای سپرده‌گذاری وارد می‌شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :