آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 43306
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1392 11:13
تعداد بازدید : 1332

اعلام برندگان صدمیلیونی هفته سوم همراه اول

قرعه کشی هفته سوم طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی» همراه اول برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند.

شرکت ارتباطات سیار - روز جمعه ۴بهمن ماه، در مراسمی‌با حضور جمعی از مدیران اپراتور اول و نمایندگان نهادهای نظارتی، قرعه‌کشی جوایز هفته سوم دی ماه طرح «هفته‌های۲۰۰ میلیونی» همراه اول برگزار و دو برنده جایزه یکصد میلیون تومانی معرفی شدند. پس از قرعه‌کشی میان شماره‌های دایمی‌و اعتباری، سامان صالح نسب از استان خوزستان و مجتبی قاسم زاده از استان تهران به عنوان برندگان هفته سوم معرفی شدند.
بر اساس این گزارش، مشترکان اپراتور اول هر هفته شانس این را خواهند داشت که در قرعه‌کشی دو جایزه یکصد میلیون تومانی شرکت کنند.
در طرح «هفته‌های ۲۰۰ میلیونی» که تا پایان زمستان امسال ادامه دارد، همراه اولی‌ها می‌توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰ میلیونی، به روش‌های مختلف نظیر فعالسازی سیم‌کارت دائمی(۱۰۰ امتیاز)، کارکرد سیم‌کارت دائمی(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز)، فعالسازی سیم‌کارت اعتباری(۱۰ امتیاز) و شارژ سیم‌کارت اعتباری(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز) اقدام کنند.
در طرح مذکور، محاسبه امتیازات شرکت کنندگان در قرعه‌کشی بصورت هفتگی است و امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی‌یابد.
بر اساس این گزارش مشترکان برای شرکت در قرعه‌کشی نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی ندلرند و به صورت خودکار در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند. همراه اول اعلام کرده که قرار است صحنه‌هایی از مراسم قرعه‌کشی هفته سوم، در بخش‌های تبلیغاتی روزهای شنبه و یکشنبه ۵ و ۶ بهمن ماه تلویزیون پخش شود.
مشترکان اپراتور اول می‌توانند برای دریافت راهنمای طرح، عدد «۹» و برای استعلام امتیاز، عدد «۱» را به سامانه ۸۰۸۳ پیامک کنند. همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، از طریق پورتال همراه اول به نشانی mci.ir امکان پذیر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :