آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 43298
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1392 11:2
تعداد بازدید : 1252

4 روش کسب اطلاع از دریافت سبد کالا

با وجود اینکه وزارت صنعت، با راه اندازی پورتال اطلاع رسانی سامانه سبد کالای حمایتی دولت، پیامک ۵۰۰۰۷۹۹ و شماره ۰۹۶۱۲ را برای اطلاع از وضعیت سبد کالا معرفی کرد ولی ظاهرا هنوز هیچ یک از این شماره ها فعال نشده است.

خبرگزاری تسنیم - وزارت صنعت با معرفی مرکز تماس و شیوه‌های ارتباطی با طرح سبد کالای حمایتی اعلام کرد: برای ارتباط مردم با سامانه سبد کالای حمایتی، چهار کانال ارتباطی جهت اطلاع‌رسانی و پاسخ به سئوالات و پیگیری مشکلات برقرار شده است:
از طریق مراجعه به اینترنت: ‌سایت رسمی‌اطلاع‌رسانی سامانه به آدرس yaranehkala.ir جهت مشاهده آخرین اخبار مربوط به طرح و لیست فروشگاه‌های مجاز در دسترس است. از طریق این ‌سایت، هر شهروند می‌تواند وضعیت شمول خود در طرح را پیگیری و موجودی سبد کالای خود را استعلام کند.
از طریق تلفن گویای وزارت صنعت، معدن و تجارت: شهروندان محترم می‌توانند از طریق مرکز تماس وزارت صنعت به شماره 09612 با مسئولان و کارشناسان طرح جهت دریافت پاسخ سئوالات خود تماس بگیرند.
از طریق شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت: در صورت بروز هرگونه اشکال در فرایند تراکنش، همانند روال قبل مردم می‌توانند با مرکز تماس شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت که روی رسید دستگاه کارت‌خوان درج شده است، پیگیری موارد به انجام رسانند.
از طریق تماس با درگاه اطلاع‌رسانی همراه اول: همچنین شهروندان محترم می‌توانند با تماس با درگاه اطلاع‌رسانی همراه اول به شماره #799* ، و یا ارسال پیامک به شماره 5000799، با ارسال شماره کارت بانکی و کد ملی خود از وضعیت شمول خود در طرح اطلاع یافته و همچنین اطلاعات مربوط به موجودی سبد کالای خود را دریافت کنند.
در این خصوص دقت شود که شماره کارت بانکی که واریز یارانه نقدی به آن صورت می‌پذیرد مد نظر است.
اگرچه بر اساس آخرین بررسی‌ها هنوز هیچ کدام از این سامانه‌ها و شماره‌ها هنوز فعال نشده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :