آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4321
تاریخ انتشار : 5 دی 1390 9:21
تعداد بازدید : 275

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت :

تکلیفی برای ذخیره سازی فاز دوم هدفمندی یارانه ها تعیین نشده است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از ذخایر اجرای فاز اول قانون هدفمند کردن یارانه ها در برخی اقلام موجودی داریم و هنوز تکلیفی برای ذخیره سازی فاز دوم این قانون تعیین نشده است

 فارس- محمدعلی ضیغمی در پاسخ به این سوال که آیا ذخیره‌سازی فاز دوم قانون هدفمند کردن یارانه‌ها آغاز شده است یا خیر، اظهار داشت: اگر دولت دستور بدهد ذخیره‌سازی انجام می‌شود.
وی در واکنش به این سوال که آیا وزارت صنعت و تجارت باید به دولت پیشنهاد دهد تا دولت در این خصوص تصمیم بگیرد، اظهار داشت: تاکنون تکلیف خاصی برای ذخیره‌سازی فاز دوم تعیین نشده است.
معاون وزیر صنعت و تجارت در مورد پرداخت ضرر و زیان مباشران در ذخیره‌سازی فاز اول هدفمند کردن یارانه‌ها افزود: مباشران بعد از فروش کامل اقلام و ارایه اسناد و مدارک که مستند به سازمان حمایت و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و محاسبه اینکه آیا از قیمت تمام شده خود پایین‌تر فروخته‌اند یا خیر، میزان ضرر و زیان مشخص و پرداخت می‌شود اما هنوز این میزان مشخص نشده است.
وی در واکنش به این سوال که آیا فکر می‌کنید ضرر و زیانی در ذخیره‌سازی فاز اول وجود داشته باشد، اظهار داشت: به دلیل اینکه برخی اقلام را پایین‌تر از قیمت تمام شده در بازار عرضه کردیم تا بازار را به صورت بهینه تنظیم کنیم فکر می‌کنم در برخی از اقلام باید ضرر و زیان بدهیم ولی رقم آن هنوز مشخص نیست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :