آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4300
تاریخ انتشار : 5 دی 1390 8:37
تعداد بازدید : 412

افتتاح شوراي حل اختلاف ويژه ارتباطات و فناوري

رييس شوراي حل اختلاف استان تهران هدف از تشكيل مجتمع 34 شوراي حل اختلاف، ويژه ارتباطات و فناوري را رفع مشكلات خاص در رصد و بررسي فضاي مجازي كشور عنوان كرد.

ایسنا- عباسعلي درياني طي سخناني در مراسم افتتاح مجتمع 34 شوراي حل اختلاف، ويژه ارتباطات و فناوري گفت: فضاي مجازي كشور به دليل مشكلات خاص در امور سايبري و انفورماتيك نياز به رصد و بررسي داشت. به همين سبب تصميم به تشكيل چنين مجتمعي گرفتيم.
وي ابراز اميدواري كرد كه با افتتاح این شورا بار سنگيني از دوش دستگاه قضايي در زمينه رسيدگي به پرونده‌هاي مربوط به انفورماتيك برداشته شود.
رييس شوراي حل اختلاف استان تهران گفت: آموزش اعضاي شوراي حل اختلاف براي اين مجتمع به صورت ويژه آغاز شده است و اميدواريم بتوانيم اين مجموعه را به نحو احسن و مفيد راه‌اندازي كنيم زيرا قضات با تجربه با تيمي متخصص كه متشكل از پنج تا شش نفر متخصص IT هستند به اين مجتمع دعوت شده‌اند و اميدواريم بتوانيم پيشرفت‌هايي را داشته باشيم و گامي اساسي در اين زمينه برداريم.
درياني افزود: شوراي حل اختلاف سال گذشته 8 هزار فقره پرونده را مختومه كرده و امسال نيز به اين مرز خواهيم رسيد و در سال 91 با ورودي كمتر مشكلات مردم را حل خواهيم كرد.
گفتنی است اين مجتمع قرار است با سرپرستي «علي ابوصادقي» در ميدان بهار شيراز فعاليت كند. در مراسم دیروز ابوصادقي رسما به عنوان سرپرست اين مجتمع منصوب شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :