آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 42531
تاریخ انتشار : 25 دی 1392 10:32
تعداد بازدید : 851

دستبند هوشمند ریزر به تناسب اندام کمک می کند

ریزر دستبند هوشمندی با نام NABU برای کمک به تناسب اندام کاربران به بازار معرفی کرد.

فناوران- این دستبند هوشمند که در حقیقت ترکیبی از ساعت‌هوشمند و دستنبد تناسب اندام است ،این توانایی این را دارد که با دستگاه اندرویدی و یا iOS از طریق بلوتوث 4.0 یا بالاتر ارتباط برقرار کرده و در مورد پیام‌ها و ایمیل‌ها به کاربر اطلاع رسانی کند.
ویژگی‌دیگری که این دستبند هوشمند ریزر را از ساعتهای هوشمند متمایز کرده است این است که برخلاف ساعت‌های هوشمندکه اطلاعات کاربر را روی مچنمایش می‌دهند ، ریزر راهکار دیگری را برگزیده است.
ریزر دو نمایشگر OLED یکی روی مچ و دیگری داخل مچ تعبیه کرده است. نمایشگر رویی که Public Icon خوانده می‌شود با استفاده از علائم خاصی ماهیت پیغام را نشان می‌دهد و اطلاعات بیشتر و متن پیغام‌ها و... در اصل روی نمایشگر سمت داخل مچ که Private Message Screen نامیده شده منعکس می‌شود. علاوه بر اینها یک شتاب‌سنج داخلی نیز در این مچ‌بند تعبیه شده و تنها زمانی که مچ دست را برگردانید پیغام صفحه‌ شخصی نمایان می‌شود.
ریزر همچنین از تکنولوژی اختصاصی خود برای ارتباط با دیگر دارندگان این دستبند روی این محصول استفاده کرده است و در فواصل زمانی معین فاصله‌ اطراف را برای یافتن دیگر دارندگان احتمالی Nabu مورد جستجو قرار می‌دهد.
زمانی که شخصی با دستبند مشابه یافت شد، افراد می‌توانند از طریق یکی از شبکه‌های اجتماعی مورد پشتیبانی با یکدیگر تماس برقرار کنند.
Nabu نیز همانند دیگر دستبندهای هوشمند، مقدار کالری سوزانده شده، فاصله طی شده، قدم‌های برداشته شده، پله‌های طی شده و ساعات خواب کاربر را اندازه‌گیری خواهد کرد. این اطلاعات می‌تواند با اپلیکیشن همگام اختصاصی که برای هر دو سیستم‌عامل مطرح اندروید و iOS ارائه شده است به اشتراک گذاشته شده و مورد بررسی قرار گیرد.هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت این دستبند هوشمند شرکت Razer در دست نیست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :