آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 42449
تاریخ انتشار : 24 دی 1392 11:0
تعداد بازدید : 1156

سونی گوشی ویندوزی از سری وایو می سازد

ظاهرا مذاکرات سونی و مایکروسافت به نتیجه رسیده و سونی به لیست تولیدکنندگان گوشی های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز فون مایکروسافت افزوده خواهد شد.

فناوران- از یکی دو هفته گذشته اخبار زیادی مبنی بر ساخت گوشی ویندوزی توسط سونی منتشر شده، و ظاهرا ساخت چنین گوشی‌هایی توسط این شرکت ژاپنی به واقعیت می‌رسد.
بر این اساس مدیر بخش ویندوزفون مایکروسافت تایید کرده که سونی گوشی هوشمند خود با پشتیبانی از ویندوزفون را در طول سالجاری میلادی تولید و عرضه خواهد کرد.
گزارش‌ها حاکی است که گوشی هوشمند جدید سونی از سری Vaio خواهد بود و امکان شخصی‌سازی را برای مشتریان فراهم می‌کند. همچنین این گوشی‌ از سرویس‌های اختصاصی سونی همچون Music Unlimited وVideo Unlimited پشتیبانی خواهد کرد.
سونی پیشتر تمایل خود مبنی بر افزودن پلات‌فورم دیگری غیر از آندرویید به خط تولید خود را اعلام کرده بود و ظاهرا بهترین انتخاب، ویندوزفون بوده است. از سوی دیگر مایکروسافت نیز به منظور گسترش هرچه بیشتر سیستم‌عامل خود از این همکاری استقبال کرده و انتظار دارد میزان سهم‌اش افزایش یابد.
بر این اساس گفته می‌شود، توافقنامه سونی و مایکروسافت برای هر دو شرکت منافعی خواهد داشت.
البته غیر از نوکیا، سامسونگ و اچ‌تی‌سی چند مدل گوشی با ویندوز فون ساخته‌اند و سونی چهارمین شرکت تولید کننده گوشی با ویندوز فون خواهد بود.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :