آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 42427
تاریخ انتشار : 24 دی 1392 10:15
تعداد بازدید : 990

سخنرانی 2 مدیر ایرانی گوگل در دانشگاه امیرکبیر

دو تن از مدیران محصولات گوگل در جريان نخستین دوره مسابقات ایده پردازی و برنامه نویسی اندروید که با عنوان "ایران موبی کد 2014" در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود، سخنرانی خواهند کرد.

خبرگزاری مهر - مسعود صبائی دبیر مسابقه Iran Mobi Code 2014 با بیان این خبر، گفت: در جريان برگزاری مسابقات ایده‌پردازی و برنامه‌نویسی اندروید که براي نخستين بار اسفندماه امسال در تهران برگزار می‌شود، تجربيات ارزشمند مديران محصولات گوگل در اختيار هموطنان قرار خواهد گرفت.
وی افزود: لیلی بقایی‌راد مدیر محصول شرکت گوگل (بخش اندروید) از جمله این سخنرانان است. وی دارای دکتری مهندسی برق از دانشگاه استنفورد بوده و محور اصلی سخنرانی اش، "گوگل و آینده محصولات اندروید"، است.
دبیر مسابقه ايران موبي‌كد، ادامه دواد: علی اژدری‌راد مدیر محصول شرکت گوگل در کشور سوئیس که دارای دکتری علوم کامپیوتر و ارتباطات از دانشگاه  ای‌پی‌اف‌ال است، سخنران دیگر این کارگاه‌های تخصصی است.
بر اساس این گزارش برطرف کردن نیاز جامعه به برنامه‌های کاربردی فارسی قابل نصب روی تلفن‌های همراه و تبلت، بالا بردن سطح فرهنگی جامعه با استفاده از برنامه‌های فرهنگی و آموزشی، سهولت استفاده از امکانات فناوری از طریق برنامه‌های کاربردی، انجام کارها از راه دور و به صورت غیر حضوری از طریق برنامه‌های کاربردی، امکان استفاده همه افراد جامعه از برنامه‌های کاربردی به زبان فارسی و بالا بردن سطح دانش کودکان و دانش‌آموزان از طریق تولید برنامه‌های سرگرمی مفید مبتنی بر اندروید از جمله اهداف برگزاری این دوره از مسابقات اعلام شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :