آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 42179
تاریخ انتشار : 21 دی 1392 10:49
تعداد بازدید : 890

مدیرعامل یک شرکت تولیدکننده بازی:

صنعت گیم ایران با حمایت، جهانی می شود

تولید کننده بازی رایانه ای "جاده های نبرد" تامین اعتبار و اختصاص بودجه را برای سرمایه گذاری در عرصه گیم از شاخص های اساسی پیشرفت در این عرصه عنوان کرد.

فناوران- سجاد بیگ جانی گفت: صنعت گیم در ایران نوپاست و نیاز به حمایت جدی از سوی دستگاه‌های مسوول دارد.
مدیر عامل شرکت "چنگ پژمان پارسه" با تاکید بر به نقش مسوولان، قانون گذاران و مجموعه‌هایی که تخصیص بودجه واعتبار را عهده دارند در حمایت از عرصه گیم، یکی از مهم ترین رویکردها در این زمینه را آماده سازی بستر اقتصادی برای شکل گیری بازاری پویا دانست.
بیگ جانی حمایت از حوزه بازی رایانه‌ای و امکان یابی برای عرضه تولیدات ایرانی در عرصه بین‌المللی را ضروری خواند و گفت: بستر سازی و حمایت از حضور تولیدکنندگان در نمایشگاه‌های بین‌المللی گیم بهترین شیوه برای معرفی گیم ایرانی به بازارهای منطقه‌ای و جهانی است. تولید‌کننده بازی رایانه‌ای جاده‌های نبرد همچنین بر اختصاص و پرداخت بودجه مناسب به بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان متولی گیم در کشور تاکید کرد و ادامه داد: با تامین اعتبار و بودجه این بنیاد می‌تواند به وظایف حمایتی خود در عرصه تولید و پخش عمل کند.        
بیگ جانی استاندارد سازی در تولیدات گیم را به سرمایه گذاری مناسب در امر تولید مربوط دانست و گفت: تولید استاندارد و کیفی با هزینه مناسب در فرآیند پیش و پس از ساخت اثر شکل می‌گیرد.استاندارد سازی صنعت گیم با سرمایه گذاری اساسی امکان پذیر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :