آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41991
تاریخ انتشار : 17 دی 1392 11:54
تعداد بازدید : 858

بدون تیتر

اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال 93، با اکثریت آرا کلیات این لایحه را به تصویب رساندند.

  رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با بیان اجرایی شدن طرح بیمه سلامت برای دانشجویان از بهمن ماه گفت: همه دانشجویان برای ثبت نام و انتخاب واحد در ترم آینده و همچنین استفاده از خوابگاه و تسهیلات صندوق رفاه باید بیمه سلامت داشته باشند.
  مدیر اجرایی طرح سبد کالایی آخرین جزئیات این سبد را تشریح کرد و گفت: این سبد بصورت رایگان و از اول بهمن ماه از سوی دولت به جامعه هدف در قالب هدیه تقدیم می شود.
  اسامی فیلم‌های حاضر در سی و دومین جشنواره فیلم فجر اعلام شد. کارگردانانی مانند بهروز افخمی، رضا میرکریمی، کیومرث پوراحمد، رخشان بنی‌اعتماد، ابراهیم حاتمی‌کیا، بهرام توکلی، مسعود کیمیایی، کمال تبریزی و محمد مهدی عسگرپور با هم به رقابت خواهند پرداخت.
  دبیر کل بانک مرکزی با اشاره به احتمال بازگشت ایران چک‌های 100 هزار تومانی در سال 93 گفت: حذف سه صفر در سال جاری اجرایی نمی‌شود.
  وزیر کشور گفت: دومین نشست احزاب با حضور رییس‌جمهور برگزار می‌شود.
  نخستین سفر استانی رییس دولت تدبیر و امید چهارشنبه هفته آینده (25 دی ماه) به خوزستان انجام خواهد شد.
  وزیر نیرو در مورد تعرفه پیشنهادی وزارتخانه برای آب و برق، افزایش بین 1000 تا 5000 تومانی ماهانه قبوض را پس از اتخاذ تصمیم دولت در مورد تعرفه تایید کرد و درباره زمان افزایش تعرفه نیز گفت: در مورد زمان تغییر تعرفه تا پایان سال جاری یا در سال آینده صحبتی نمی‌کنم تا تصمیمات لازم دراین باره اتخاذ شود اما قبوض 1000 تا 5000 تومان افزایش خواهند داشت.
  در ادامه روند نزولی تورم در سبد کالا و خدمات روستایی نرخ تورم با کاهش نیم درصدی به 41.6 درصد در آذرماه کاهش یافت.
  معاون شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه قبل از آزادسازی نرخ بلیت هواپیما باید قانون حقوق مصرف‌کننده ابلاغ شود، گفت: پیش‌نویس حقوق مسافر را آماده و به مقامات ذی صلاح و وزیر راه و شهرسازی ارائه کرده‌ایم تا مراحل نهایی شدن خود را سپری کند.
    رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان با اشاره به رایزنی خودروسازان خارجی برای حضور در ایران نسبت به افزایش کیفیت خودروها ابراز امیدواری کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :