آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41974
تاریخ انتشار : 17 دی 1392 11:28
تعداد بازدید : 823

کارت گرافیک ساکت ایسوس به بازار آمد

ایسوس کارت های گرافیک جدیدی مبتنی بر فناوری انحصاری خنک کننده ترکیبی آب و هوا به بازار عرضه کرده است.

فناوران- این کارت گرافیک‌ که برای گیمرها به بازار عرضه شده است تا 140 درصد خنک‌کنندگی بیشتری دارد و 3 برابر ساکت‌تر از نمونه‌های قبلی است.  کارت‌های گرافیک مبتنی بر این فناوری که
DirectCU H2O نام دارد، به کاربران امکان می‌دهد که علاوه بر خنک‌سازی کارت توسط جریان هوا از قابلیت خنک‌کنندگی آب هم استفاده کنند.
این کارت‌ها که ROG Poseidon GTX 780 نام دارند از‌تراشه gtx 780 استفاده می‌کنند و توسط این روش دمای آنها تا 24 درجه سانتی‌گراد پایین‌تر از مدل مرجع پیشنهاد شده توسط انویدیا است. این مقدار 140 درصد خنک‌تر است و در مقابل توان اجرای بازی‌ها در دو بازی Assassin’s Creed® IV: Black Flag و BattleField 4 تا 12 درصد بهبود پیدا کرده است.
کارت گرافیک ROG Poseidon GTX780 همچنین به نوآوری‌ و فناوری‌های مخصوص خانواده ROG ‌نیز مجهز شده است که از میان آنها می‌توان به قابلیت ضدغبارفن‌ها برای افزایش دوام کارت و سپر حرارتی در ناحیه کنترل ولتاژ اشاره کرد.  
کارت گرافیک Poseidon GTX780 همچنین از فناوری اختصاصی تنظیم‌کنند‌ه‌های ولتاژ +DIGI با مواد سوپرآلیاژی استفاده می‌کند.  خازن‌های نیمه‌هادی با بدنه فلزی مشکی رنگ، 10 فاز توان با چوک‌های هسته بتن و MOSFET مقاوم در برابر تنش‌های حرارتی از مواردی هستند که برای کاربردهای خاص طراحی و تولید شده‌اند. این قطعات تا 5 برابر دوام بیشتری دارند.
  این کارت گرافیک مجهز به صفحه‌های مشکی رنگ آلومینیومی‌و سپر حرارتی است که از بخش‌های حساس کارت مانند ناحیه تنظیم ولتاژ و حافظه‌ها محافظت کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :