آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41960
تاریخ انتشار : 17 دی 1392 10:58
تعداد بازدید : 828

حضور صنعت گیم در نمایشگاه «بازی، سرگرمی و آموزش»

بنیاد ملی بازی های رایانه ای با برپایی غرفه و ارایه 8 عنوان بازی ایرانی در پنجمین نمایشگاه «بازی، سرگرمی و آموزش» در پارک گفت و گوی تهران حضور یافته است.

فناوران- بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در قالب برپایی  غرفه، ارایه بازی‌های ایرانی در گونه‌های مختلف، کنسول‌های حرکتی بازی  و معرفی نظام ملی رده بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای "اسرا"  در نمایشگاه «بازی، سرگرمی‌و آموزش» که دیروز در محل پارک گفت و گوی تهران افتتاح شد،  حضوری پررنگ دارد.
بازی‌های رایانه‌ای گرشاسب، شکست حصر آبادان، مبارزه در خلیج عدن، شبان، گاندو، خارج از سرزمین، شتاب در شهر و گربه قجری از محصولات ارایه شده در این نمایشگاه است.
همچنین امکان استفاده از بازی‌های حرکتی برای بازدید کنندگان فراهم شده است.
معرفی  نظام ملی رده بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای ESRA وترویج فرهنگ استفاده صحیح از بازی‌های رایانه‌ای از اهداف حضور بنیاد ملی بازیهای رایانهای  در پنجمین نمایشگاه بازی، سرگرمی‌و آموزش کودک و نوجوان  به شمار می‌رود.
معرفی نظام ملی رده بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای (اسرا) در این نمایشگاه  به بازدید کنندگان و بویژه خانواده‌ها  کمک می‌کند که بر محتوای فرهنگی مورد استفاده فرزندان خود نظارت داشته باشند .
غرفه بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در  این  نمایشگاه در فضایی 120 متر مربعی  برپا شده است.
 نمایشگاه «بازی، سرگرمی‌و آموزش»  با هدف ارتقای سطح آگاهی‌های عمومی‌شهروندان در زمینه بازی و اسباب بازی و سرگرمی‌های آموزشی متناسب با سطوح سنی کودک و نوجوان، معرفی اسباب بازی‌ها و لوازم سازگار با محیط زیست و سلامت کودکان و نوجوانان دیروز (دوشنبه) در بوستان گفت وگو گشایش یافت.
این نمایشگاه 5 روزه را اداره کل آموزش‌های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با همکاری نشر شهر برگزار کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :