آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41871
تاریخ انتشار : 16 دی 1392 10:59
تعداد بازدید : 734

رییس کمیته ICT مجلس:

تخصیص نیافتن کامل بودجه وزارت ارتباطات مغایر قانون نیست

به گفته رییس کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات مجلس، امسال قرار بود تمام درآمد وزارت ارتباطات (مبلغ ۴ هزار میلیارد تومان) در این وزارتخانه هزینه شود که ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تخصیص پیدا کرد و این موضوع مغایر با قانون نیست.

خبرگزاری فارس - رمضانعلی سبحانی‌فرد درباره اینکه آیا تخصیص 2 هزار و 500 میلیارد تومان از 4 هزار میلیارد تومان مغایر مصوبه مجلس نیست، گفت: در آن مصوبه آمده که تمام درآمدهای وزارت ارتباطات در همان وزارتخانه برای توسعه زیرساخت‌ها هزینه شود.
رییس کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین در این مصوبه تاکید شده این مبلغ با مصوبه هیات وزیران اختصاص پیدا کند که امسال دولت با هزینه ‌کرد 2 هزار و 500 میلیارد تومان از کل درآمدهای این وزارتخانه در زیرساخت‌ها موافقت کرد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بنابراین مغایرتی در بودجه اختصاص یافته وزارت ارتباطات در سال 93 و لایحه حصول درآمدهای پست و مخابرات وجود ندارد.
با تصویب لایحه حصول درآمدهای پست و مخابرات در مجلس، امسال قرار بود تمام درآمدهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این وزارتخانه برای توسعه زیرساخت‌های ICT هزینه شود.
در بودجه 93 این قانون به طور کامل محقق نشد و از این مبلغ که 4 هزار میلیارد تومان بود، در عمل 2 هزار و 500 میلیارد تومان به وزارت ارتباطات تخصیص پیدا کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :