آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41857
تاریخ انتشار : 16 دی 1392 10:11
تعداد بازدید : 2682

10 شارژر جیبی برای گوشی های هوشمند

یکی از مشکلات معمول کاربران گوشی های هوشمند تمام شدن شارژ باتری گوشی آنهاست. به این ترتیب باتری یا شارژرهای همراهی برای گوشی های موبایل ارایه شده که با اتصال USB انرژی مورد نیاز برای موبایل را تامین می کنند. در این گزارش به 10 مدل شارژری می پردازیم که امکان شارژ گوشی های هوشمند را بدون نیاز به اتصال به منبع الکتریسیته فراهم می کنند و در عین حال به دلیل سبک و کوچک بودن می توان همیشه آنها را با خود حمل کرد.

1

HTC Double Charge Battery Bank یک ابزار جانبی است که توسط شرکت HTC ساخته شده و دارای باتری شش هزار میلی‌آمپری است. بنابراین دو بار می‌توان یک گوشی هوشمند را به طور کامل شارژ کرد. این دستگاه 69 دلار قیمت دارد.

2

Mophie Powerstation دارای باتری چهار هزار میلی‌آمپری است بنابراین یک گوشی هوشمند را یک بار می‌توان شارژ کامل کرد. این دستگاه 124 گرم وزن دارد بنابراین حمل آن راحت است و قیمتی که برای آن تعیین شده 80 دلار است.

3

Hyper Juice Micro همانند باتری‌های کتابی یا لیتیومی است و 3600 میلی‌آمپری است و می‌تواند آیپد را برای سه ساعت کار مداوم شارژ کند. از سوی دیگر این شارژر دارای پورتی است که امکان شارژ کامل یک گوشی هوشمند را دارد. این دستگاه در 10 رنگ مختلف عرضه شده و 134 گرم وزن دارد و با قیمت 50 دلار عرضه شده است.

4

ZAGGsparq 3100 امکان شارژ گوشی و تبلت را دارد و می‌توان هر کدام را با باتری 3100 میلی‌آمپری به طور کامل شارژ کند. قیمتی که برای این شارژر تعیین شده 95 دلار است.

5

Powerocks Magicstick که در رنگ‌های مختلف عرضه شده دقیقا شبیه باتری‌های قلمی است. باتری این شارژر 2600 میلی‌آمپری است. البته امکان شارژ کامل گوشی را ندارد، اما به اندازه کافی می‌تواند یک دستگاه را شارژ کند. این دستگاه 32 دلار قیمت دارد.

6

Patriot Fuel یک شارژر کوچک و سبک‌وزن است که به باتری 2200 میلی آمپری مجهز شده و با یک بار شارژ می‌توان چند ساعت از گوشی استفاده کرد. این دستگاه 63 گرم وزن دارد و با قیمت 30 دلار عرضه شده است.

7

Tylt Energi شارژری شبیه هاردهای اکسترنال است و از باتری 1800 میلی‌آمپری بهره می‌برد و امکان شارژ گوشی را با اتصال microUSB فراهم می‌کند. این دستگاه 40 دلار قیمت دارد.

8

Veho Pebble Smartstick شبیه چراغ‌قوه است و اندازه کوچکی ندارد، با این حال نمی‌تواند به شکل کامل یک گوشی را شارژ کند، فقط به اندازه‌ای که بتوان چند ساعتی گوشی را روشن نگه داشت. باتری این دستگاه 2800 میلی‌آمپری است و 60 دلار قیمت دارد.

9

PNY Powerpack یک شارژر مستطیل شکل کوچک و ارزان قیمت است که از باتری 2600 میلی‌آمپری بهره می‌برد و 18 دلار قیمت دارد.

10

Devotec Fuel Micro Charger
شبیه یک گالون بنزین اما در سایز بسیار کوچکی است و همانند جاکلیدی می‌توان از آن استفاده کرد. این دستگاه دارای باتری 220 میلی‌آمپری است و امکان 20 تا 30 دقیقه شارژ را برای مکالمه فراهم می‌کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :