آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41233
تاریخ انتشار : 7 دی 1392 11:18
تعداد بازدید : 909

حضور گرین با تبلت های تایوانی در اتوکام اصفهان

شرکت «به پرداز چهلستون»، نماینده رسمی شرکت گرین در اصفهان، محصولات شبکه جی نت و تبلت های تایوانی 10 و 7 اینچ گرین را در اتوکام به نمایش گذاشت.

فناوران- جلال مولایی، مدیر فروش نمایندگی گرین اصفهان با بیان اینکه تبلت‌ها از بازار خوبی در ایران برخوردارهستند،گفت: با توجه به این مورد گرین بخشی از فعالیت خود را روی عرضه تبلت‌ها متمرکز کرده واستقبال کاربران را در پی داشته است.
وی افزود: تبلت‌های سفارشی گرین تایوانی هستند و در چین تولید می‌شوند، اما نسبت به سایر تبلت‌های موجود در بازار از قابلیت و قیمت خوبی برخورداند.
مولایی گفت: یکی مدل از تبلت‌های گرین، ویندوزی است که مدل‌های مشابه آن در بازار دو میلیون و 600 هزار تومان به فروش می‌رسد؛ در صورتی که تبلت گرین یک میلیون تومان ارزان تر است.
وی افزود: به همراه تبلت‌ها لوازم جانبی مانند کیف چرمی، محافظ صفحه نمایش و هرفون نیز ارایه می‌شود و در عین حال تبلت‌ها 15 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش گرین را دارند.
مدیر فروش نمایندگی گرین اصفهان با بیان اینکه گرین از سال 91 با ثبت شرکت پردیس صنعت سیاره سبز تولید و عرضه تبلت و تجهیزات جانبی را در دستور کار خود قرار داد، گفت: این شرکت برای توسعه بازار تبلت به توسعه کمی‌و کیفی خدمات و گارانتی اهمیت بسیار زیادی قایل است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :