آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41222
تاریخ انتشار : 7 دی 1392 11:8
تعداد بازدید : 3858

همراه اول هفته ای 200 میلیون تومان جایزه می دهد

مشترکان اپراتور اول با طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی»، هر هفته شانس خود را برای برنده شدن دو جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی امتحان می کنند.

شرکت ارتباطات سیار ایران – بر اساس این گزارش مشترکان همراه اول می‌توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰میلیونی به روش‌های مختلف نظیر فعالسازی سیمکارت دائمی(۱۰۰امتیاز)، کارکرد سیمکارت دائمی‌(هر۱۰۰۰تومان ۱امتیاز)، فعالسازی سیمکارت اعتباری(۱۰امتیاز) و شارژ سیمکارت اعتباری (هر۱۰۰۰ تومان ۱امتیاز) اقدام کنند.
بر این اساس قرعه کشی به صورت هفتگی برگزار شده و محاسبه امتیازات شرکت کنندگان در قرعه‌کشی هم به صورت هفتگی (ازساعت صفر روز شنبه هر هفته تا ساعت ۲۳:۵۹ روزجمعه آن هفته) است.
 در این طرح تشویقی، امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال پیدا نمی‌کند و هفته اول، از یکم دی تا ۶ دی ماه ۹۲ در نظرگرفته شده است.
در طرح مذکور، به هر امتیاز یک کد منحصر به فرد تخصیص داده می‌شود (به عنوان مثال مشترکی که ۱۰ امتیاز دارد،۱۰ کد منحصر به فرد دریافت می‌کند)، که این کدها طی پیامکی به اطلاع هر مشترک خواهد
رسید.
در این طرح، مبنای شرکت در قرعه کشی، شماره تلفن است و نه فرد؛ بنابراین مشترکان با چندین شماره تلفن می‌توانند در قرعه کشی شرکت کرده و با هر شماره تلفن، به میزان امتیاز کسب شده شانس برنده شدن داشته
باشند.
بر اساس این گزارش مشترکان برای شرکت در قرعه‌کشی، نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه‌کشی شرکت داده خواهند شد.
همراه اول در پایان اعلام کرده است که مشترکان محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، عدد ۹ لاتین و برای استعلام امتیاز، عدد۱ لاتین را به سامانه ۸۰۸۳ پیامک کنند.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :