آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41067
تاریخ انتشار : 4 دی 1392 11:51
تعداد بازدید : 719

HP بازهم گوشی می سازد

شرکت هیولت پاکارد که تاکنون نتوانسته موفقیت چندانی در بازار گوشی های هوشمند کسب کند، دوباره با دو گوشی هوشمند قصد ورود به این بازار را دارد.

فناوران- شرکت هیولت‌پاکارد اگرچه هر بار با ورود به بازار گوشی‌های موبایل به نوعی کنار رفت ، اما دوباره عزم خود را جزم کرده تا با عرضه گوشی‌های هوشمند با صفحه نمایش بزرگ، بار دیگر شانس خود را امتحان کند.
این شرکت آمریکایی گوشی‌های هوشمند جدیدش را با نمایشگرهای 6 و 7 اینچی راهی بازار می‌کند و بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته این گوشی‌ها در بازارهای نوظهور از جمله هند، چین و فیلیپین عرضه خواهند شد.
قیمتی که هیولت پاکارد برای گوشی‌های هوشمند جدیدش در نظر گرفته 200 تا 250 دلار است که به نظر می‌رسد قصد دارد سهم بزرگی از بازار را در اختیار بگیرد.شرکت HP سال 2010 با خرید پلات‌فورم WebOS از شرکت پالم سعی کرد جایگاه خود را در بازار گوشی‌های هوشمند تثبیت کند، اما این پروژه با شکست مواجه شد و سال 2011 دوباره اقدام به ورود به بازار تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند کرد که باز هم نتوانست موفقیتی کسب کند و استقبال چندانی از محصولاتش نشد.
از آنجا که استقبال از گوشی‌هایی مجهز به صفحه نمایش بزرگ بیشتر شده، شرکت HP هم گوشی‌های جدیدش را با صفحه نمایش بزرگ طراحی کرده و انتظار دارد با قیمت مناسبی که برای آنها در نظر گرفته، مورد توجه بسیاری از کاربران در کشورهای در حال توسعه قرار گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :