آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41060
تاریخ انتشار : 4 دی 1392 11:44
تعداد بازدید : 858

دبیرسازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان:

اتوکام نوزدهم عرصه نمایش دستاوردهاست

دبیرسازمان نظام صنفی رایانه ای اصفهان و مدیر اجرایی اتوکام 2013 با بیان اینکه بارعلمی این نمایشگاه نسبت به دوره های قبل افزایش یافته است، گفت: در این دوره از نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان تلاش شده تا با برگزاری سمینارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و عرضه محصولات جدید و متنوع سطح کیفی و کمی اتوکام را افزایش دهیم.

فناوران- سیدمرتضی میرعظیمی‌گفت: به‌ دنبال تبلیغات در کل کشور، در دو روز اول ثبت نام بیش از 80 درصد مساحت مفید نمایشگاه مورد درخواست اصحاب فناوری اطلاعات و ارتباطات قرار گرفت که این نشانگر حضور شرکت‌های بزرگ سطح استان و خارج از استان در این نمایشگاه است.
وی با اعلام اینکه ثبت نام شرکت‌ها الکترونیکی صورت گرفته است، افزود: شرکت‌ها درخواست خود را برای حضور در اتوکام 2013 به صورت الکترونیکی ثبت کردند و پس از بررسی، برخی از آنها تایید شدند.
میرعظیمی‌همچنین با بیان اینکه استقبال شرکت‌های کامپیوتری برای حضور دراتوکام بسیار چشمگیر بود، گفت: شرکت‌های زیادی برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کردند که با توجه به محدود بودن فضای نمایشگاه مجبور شدیم تعدادی از آنها را پذیرش نکنیم.
به گفته وی، نزدیک به 500 شرکت امکان حضور در نمایشگاه را پیدا نکردند. وی در مورد نحوه پذیرش شرکت‌ها نیز گفت: ازمیان شرکت‌های متقاضی، شرکت‌هایی که محصولات و دستاوردهای جدیدی برای نمایش داشتند، انتخاب شدند.
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان با تاکید بر اینکه اتوکام 2013 با همکاری بخش‌خصوصی و دولتی فناوری اطلاعات برگزار شده است، گفت: تمامی‌تشکل‌های IT در استان اصفهان برای برگزاری این نمایشگاه باهم هماهنگ بودند و هیچ تداخل و موازی کاری وجود نداشت.
میرعظیمی‌با بیان اینکه اتوکام در سایه اتحاد و همدلی برگزار شد، افزود: شرکت نمایشگاه‌های استان اصفهان نیز همکاری لازم را با بخش‌خصوصی برای برگزاری نمایشگاه داشتند و مشکلی در روند اجرا وجود نداشت.
وی افزود: شرکت‌های سخت‌افزاری نیز برای حضور در اتوکام هیچ مبلغ ارزی پرداخت نمی‌کنند به همین دلیل استقبال سخت‌افزاری‌ها بسیار خوب بود‌.
به گفته میرعظیمی،برخی از شرکت‌های نرم‌افزاری نیز با تشکیل کنسرسیوم در این نمایشگاه حاضر شده‌اند.
وی در مورد شرکت‌های حاضر در نمایشگاه گفت: به غیر از اصفهان شرکت‌هایی از استان تهران، مشهد و یزد نیز در این نمایشگاه حضور دارند. البته قرار بود 5 شرکت هم از هند حضور داشته باشند که امکان پذیر نشد.
دبیرسازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان همچنین گفت: نمایشگاه اتوکام فضای مناسبی برای مشاهده آخرین دستاوردهای این صنعت برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند تا به مطالعه و بررسی نوآوری‌ها و رهیافت‌های جدید شرکت‌کنندگان بپردازند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :