آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41058
تاریخ انتشار : 4 دی 1392 11:43
تعداد بازدید : 747

سرپرست برنامه‌ریزی و مدیریت راهبری شرکت نمایشگاه‌های اصفهان:

«اتوکام» با الزامات UFI هماهنگ شد

سرپرست برنامه ریزی و مدیریت راهبری شرکت نمایشگاه های اصفهان گفت: از آنجا که شرکت نمایشگاه های اصفهان از اردیبهشت ماه امسال به عضویت اتحادیه جهانی نمایشگاه ها (UFI) درآمده است، سعی کرده ایم تمامی الزامات و استانداردهای برگزاری نمایشگاهی را در اتوکام نوزدهم رعایت کنیم.

فناوران- حمیدرضا وحدت پور گفت: یکی از الزامات نمایشگاهی ثبت هوشمند بازدیدکنندگان است که از اطلاعات بدست آمده می‌توان آمار بسیار خوبی کسب کرد. به طور مثال می‌توان فهمید بازدیدکننده‌ای که مدرک مهندسی نرم‌افزار دارد، چقدر از وقت خود را در یک سالن سپری کرده است و یا اینکه در روز اول نمایشگاه از کدام نقاط کشور برای بازدید از نمایشگاه آمده‌اند و مهم‌تر اینکه محدوده سنی بازدیدکنندگان مشخص می‌شود.
وحدت پور با بیان اینکه فرایند ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان در نمایشگاه‌های خارجی یک الزام است، افزود: این روند اکنون در نمایشگاه اصفهان پیاده شده است.
سرپرست برنامه‌ریزی و مدیریت راهبری شرکت نمایشگاه‌های اصفهان همچنین با بیان اینکه در برگزاری نمایشگاه اتوکام از نمایشگاه‌های خارجی الگوبرداری شده است، گفت: در تمامی‌نمایشگاه‌های دنیا بخشی به نام شو (Show) داریم برای شرکت‌هایی که می‌خواهند تجهیزاتشان را به فروش برسانند که این یا قبل از نمایشگاه کامپیوتر یا بعد از آن برگزار می‌شود.
وی افزود: نمایشگاه فروش محصولات کامپیوتری اصفهان نیز با همکاری اتحادیه همزمان با نمایشگاه مخبرات برگزار و استقبال بسیار خوبی از آن شد.
وی تاکید کرد: جدا کردن نمایشگاه فروش از اتوکام باعث شد شرکت‌ها استقبال بیشتری از این نمایشگاه کنند و در مجموع فضا برای ورود شرکت‌های تخصصی و مهندسی بیشتر شود.
به گفته وحدت پور، نمایشگاهی که فروش داشته باشد، بیشتر شبیه به فروشگاه است که در آن تبلت و نوت بوک به فروش می‌رسد و برای بازدیدکننده متخصص جذابیتی ندارد اما با جدا شدن این بخش از نمایشگاه اکثر بازدیدکنندگان متخصصان خصوصی و دولتی هستند که شرکت‌ها به دنبال آنها هستند.
اوهمچنین گفت: در نمایشگاه اتوکام نوزدهم شرکت‌هایی از حوزه‌هایی چون نرم‌افزار، سخت‌افزار، اینترنت، امنیت، شبکه‌های  دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای حضور دارند که اکثر آنها محصول و دستاورد جدیدی برای نمایش گذاشته اند.
  وی افزود: فضایی را هم به دولت الکترونیکی اختصاص داده‌ایم که بخش فناوری اطلاعات مجموعه‌های دولتی خدمات خود را نمایش می‌دهند.
وحدت پور در مورد تعداد شرکت‌های حاضر در اتوکام نوزدهم نیز گفت: در این نمایشگاه 120 شرکت حضور دارند که البته تعداد آنها بیش از این بود و بخاطر کمبود فضا، مجبور شدیم بسیاری را پاسخ ندهیم.
وی افزود: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا نمایشگاه اتوکام را هر سال بهتر از سال قبل برگزار کنیم تا به استانداردهایی که هدف است، دست یابیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :