آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41057
تاریخ انتشار : 4 دی 1392 11:41
تعداد بازدید : 952

رونمایی از نسخه جدید نرم افزار پویا پرداز در اتوکام

شرکت توسعه فناوری پویا پرداز صبا با حضور در نمایشگاه اتوکام ۲۰۱۳ اصفهان، از نسخه جدید نرم افزار جامع اتوماسیون مالی و اداری پویا پرداز رونمایی می کند.

فناوران- مدیر عامل پویاپرداز در مورد قابلیت‌های این نرم‌افزار گفت: نرم‌افزار جامع پویا پرداز یک سیستم یکپارچه برای حسابداری و اداری بوده که محیط کاربری آن بسیار ساده است.
یاسر زیلاب پور افزود: یکی از ویژگی‌های مهم محصول این است که راهنمای جامعی برای آن در نظر گرفته شده است و یک شخص مبتدی هم به راحتی می‌تواند با آن کار کند.
وی با بیان اینکه این نرم افزار یک سال پیش به بازار عرضه شده و اکنون نسخه جدید آن در اتوکام رونمایی می‌شود، گفت: نرم‌افزار پویاپرداز مشتری‌های خاص خود را دارد و در نسخه جدید نرم‌افزار را یکپارچه کرده‌ایم.
وی افزود: مشتریان نرم‌افزار می‌توانند قسمت‌های فروشگاهی آن را یکجا و یا نسخه به نسخه تهیه کنند.
زیلاب پور در مورد نسخه آزمایشی این محصول گفت: برای نرم‌افزار پویاپرداز نسخه آزمایشی در نظر گرفته شده که به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
وی افزود: مشتری پس از امتحان محصول می‌تواند با فعال کردن کد فعال‌سازی آن را خریداری کند.
وی با بیان اینکه شرکت حمایت ویژه‌ای برای آموزشگاه‌ها در نظر گرفته است، گفت: این نرم‌افزار به طور مداوم پشتیبانی و به روزرسانی
 می‌شود.
مدیرعامل شرکت پویاپرداز همچنین درباره حضور این شرکت در اتوکام اصفهان گفت:از آنجا که نمایشگاه مکان و فرصت مناسبی برای معرفی و نمایش محصولات جدید است برای نخستین‌بار در اتوکام شرکت کرده‌ایم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :