آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41055
تاریخ انتشار : 4 دی 1392 11:40
تعداد بازدید : 594

ابزار قدرتمند آگاهی بخشی

شتاب فناوری های عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات، کامپیوتر و جهانی شدن فناوری های مرتبط با آن، مجال آشنایی با همه دستاوردها را روز به روز کم و کم تر می کند. به همین دلیل برای همگام شدن با سرعت این فناوری ها باید از ابزارها و عرصه های مختلف کمک بگیریم تا از این قافله عقب نمانیم.

رسول محققیان

دنیای مجازی، فضاهای وب، رسانه‌ها و شبکه‌های اطلاع رسانی مختلف، همه و همه راه‌هایی برای آشنایی با آخرین دستاوردهای این عرصه‌اند.
اما فضای نمایشگاه‌های تخصصی هنوز هم ابزاری قدرتمند برای این آگاهی بخشی است. در این فضا می‌توان تمامی ابزارها را مجموع ساخت و از همه بخش‌ها، اهرم‌ها و عرصه‌ها به صورت یک‌جا و همه جانبه در کنار هم استفاده کرد.
شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان امسال نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری را به عنوان یکی از پرسابقه‌ترین نمایشگاه‌های کشور در این حوزه برگزار می‌کند تا در مسیر مستمر این نمایشگاه تاثیرگذار کشور، گام دیگری بردارد.
امید است که با یاری فعالان متخصص این حوزه، مسوولان و دیگر حلقه‌های این زنجیره عظیم، بتوان نمایشگاه امسال را نیز مانند سال‌های گذشته، تاثیرگذار و موفق به پایان رساند.
*مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :