آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41052
تاریخ انتشار : 4 دی 1392 11:36
تعداد بازدید : 1291

شركت اندیشه گویان آفتاب (شاگا) در اتوکام 2013 معرفی می‌کند

نخستین دستگاه ایرانی کنترل و مدیریت گشت و نگهبانی ناظر

شركت اندیشه گویان آفتاب( شاگا) دستگاه کنترل و مدیریت گشت و نگهبانی ناظر را با متد و قابلیت های جدید در اتوکام 2013 معرفی می کند.

فناوران- سید محسن ناظری مدیرعامل شركت شاگا با بیان اینکه این محصول برای نخستین بار در ایران تولید شده است، گفت: دستگاه کنترل و مدیریت گشت و نگهبانی ناظر در اتوکام رونمایی می‌شود و دستگاه درب بازکن و کنترل تردد اثرانگشتی ناظر نیز در دست تولید است.
 ناظری در مورد فعالیت شرکت شاگا گفت: این شرکت 17 سال پیش با هدف طراحی ، تولید و ارایه راه‌حل‌های جامع حضور و غیاب و کنترل دسترسی و ارایه مناسب‌ترین راهکار جهت پیاده‌سازی  و تولید سیستم‌های مبتنی بر فن آوری RFID  تاسيس شد.
 وی افزود: این شرکت آماده ارایه کلیه خدمات رایانه‌ای و الکترونیک شامل طراحی ، مشاوره ، اجرا ، تولید و توزیع ،صادرات، واردات و آموزش در زمینه‌های سخت‌افزار، نرم‌افزار، شبکه، اطلاع‌رسانی و هرگونه فعالیت که بطور مستقیم یا غیر مستقیم با موضوع فوق است.
وی گفت: توليدات امنيتي بر اساس تكنولوژي كارت‌هاي هوشمند و اثر انگشت جايگاه ويژه اي در طراحي‌هاي  شركت داشته و در اين راستا محصولاتي مانند دستگاه‌هاي حضور و غياب، سيستم‌هاي پاركينگ، دستگاه‌های كنترل تردد و نرم افزارهای مرتبط با آنها را به انجام رسانده‌ايم.
 ناظری در مورد محصولات سخت‌افزار تولیدی شاگا گفت : سیستم کنترل و مدیریت پارکینگ خود محاسب ناظر بدون نیاز به کامپیوتر، دستگاه درب بازکن کارتی هوشمند بدون محدودیت در تعداد تعریف کارت و رکورد، انواع مبدل‌های آنالوگ به دیجیتال و سیستم‌های کنترل نامحسوس استادان دانشگاه از محصولات تولیدی شاگا است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :