آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41051
تاریخ انتشار : 4 دی 1392 11:35
تعداد بازدید : 739

اتوکام در دوره امید

توجه به فناوری اطلاعات و ارتباطات ضرورت تحقق توسعه پایدار است. این فناوری در همه عرصه های اجتماعی جایگاهی خاص داشته و رشد و تعالی بدون بهره گیری از آن غیر ممکن است.

کاظم آیت الهی

با کمال مسرت، در آغازین ماه‌های فعالیت دولت یازدهم که رییس جمهور محترم با صراحت به این نکته تاکید کرده و فناوری اطلاعات و ارتباطات را محور توسعه نامیده‌اند، برپایی نوزدهمین دوره نمایشگاه اتوکام را در استان اصفهان شاهد خواهیم بود؛ استانی که مهد فرهنگ و هنر بوده و در این عرصه نیز رتبه والایی دارد. روند رو به رشد این نمایشگاه که حاصل تعامل مستمر و سازنده شرکت نمایشگاه‌های استان اصفهان و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اصفهان است، موجب مباهات بوده و ضرورت دارد به سهم خود قدردان همه مسوولان و دست اندرکاران آن
باشیم.
امید به توسعه بازار و رونق کسب و کار پس از دوران رکود در پرتوی برنامه‌ریزی در دست انجام دولت تدبیر و امید، نمایشگاه را با استقبال بیشتری مواجه ساخته است و حتما توجه و بهره بیشتری هم از نمایشگاه، سمینارها، میزگردها و همه عرصه‌های گفت و شنود و تضارب آرا که امسال با برنامه‌ریزی وسیع‌تری تدارک دیده شده است، بدست خواهد آمد. امید آن که همراهی، مشارکت، حضور و بازدید از این نمایشگاه نمود چشمگیری از توان، شوق و اشتیاق فعالان و مشتاقان فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان اصفهان باشد.
*  رییس سازمان نظام صنفی  رایانه‌ای استان اصفهان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :