آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41047
تاریخ انتشار : 4 دی 1392 11:32
تعداد بازدید : 682

تصمیم جدید پست ناشرها را غافلگیر کرد

شرکت پست در اقدامی عجیب اعلام کرد، «متاسفانه از این پس امکان آماده به ارسال و یا ثبت مرسولات سفارشی وجود ندارد و جهت آماده به ارسال خریدهایی که با این سرویس ثبت گردیده اند، لطفا نحوه ارسال آنها را به پیشتاز تغییر دهید».

خبرگزاری فارس – بر اساس این گزارش هزینه‌های ارسال کتاب به دو شکل سفارشی و پیشتاز صورت می‌گیرد که این هزینه‌ها با ورود به سال 92 افزایش چشمگیری یافت. اما به تازگی اداره پست در اقدامی عجیب اعلام کرده که «پست سفارشی در فضای مجازی» انجام نمی‌شود.
بر این اساس هزینه ارسال یک کتاب 5 هزار تومانی حداقل 8 تا 10 هزار تومان محاسبه می‌شود. در صورتی که انتظار بود که هزینه ارسال کتاب نیز شبیه مطبوعات شود.
متن ارسال شده به پنل اینترنتی فروشندگان به این شرح است: "با توجه به تغییراتی که در نرم افزار و سیاست‌های شرکت پست انجام شده متاسفانه منبعد امکان آماده به ارسال و یا ثبت مرسولات سفارشی وجود ندارد و جهت آماده به ارسال خریدهایی که با این سرویس ثبت گردیده‌اند، لطفا نحوه ارسال آنها را به پیشتاز تغییر دهید و جهت جلوگیری از برگشتی‌های حاصل از تغییر قیمت آنها قبل از ارسال بهتر است با خریداران محترم تماس حاصل نمایید."


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :