آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41035
تاریخ انتشار : 4 دی 1392 11:2
تعداد بازدید : 620

نظرسنجی برای پیش نویس نقشه راه دولت الکترونیکی

معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از صاحبنظران و کارشناسان دعوت کرد که درباره پیش نویس تصویب نامه «نقشه راه خدمات دولت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران» نظرات خود را اعلام کنند.

خبرگزاری مهر - یک مقام مسئول در معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور اعلام کرد: متن پیشنهادی تصویب‌نامه «نقشه‌ راه خدمات دولت الکترونیکی جمهموری اسلامی ایران» که از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تهیه و تدوین شده، به منظور دریافت نظرات، پیشنهادها و انتقادات کارشناسان، صاحبنظران، مدیران و ذی‌نفعان این تصویب‌نامه قبل از تصویب و نهایی شدن منتشر شده است.
جمشيد اثني‌عشري ضمن تاكيد بر اینکه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی بنا دارد با اتکای به مشاوره، همفکری و همكاري نخبگان و انديشمندان كشور و بهره‌مندی از نظرات کارشناسی مصوبات، بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های مربوط به نظام اداری را تدوین کند، اضافه کرد: در ارتباط با تصویب‌نامه پیشنهادی نقشه راه خدمات دولت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران نیز متن ذیل توسط معاونت نوسازی اداری این معاونت تدوین و تهیه شده است که مقرر شد، با رای کارشناسی و پیشنهادی صاحبنظران، تکمیل و تدقیق شود. وی گفت: با اين نگاه، از تمامي انديشمندان، صاحب‌نظران، کارشناسان و واحدهای سازمانی ذی‌نفع براي مشاركت و همفكري در اين زمينه دعوت مي‌كنيم و از ایشان می‌خواهیم توصيه‌ها، پيشنهادها و ديدگاه‌هاي خود را به مركز روابط عمومي و اطلاع‌رساني معاونت ارسال کنند.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت تصریح کرد:  انتظار داريم همه انديشمندان و صاحبان تجربه و نظر، با انتقال نظريات و پيشنهادهايشان، وظیفه و تکلیف ملی خود را ايفا كنند. اثني‌عشري افزود: نظرات و ديدگاه‌هاي دريافتي را ارزشمند دانسته و از آنها به منظور اصلاح، تکمیل و بهبودبخشی به تصویب‌نامه پیشنهادی بهره‌برداری می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :