آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41027
تاریخ انتشار : 4 دی 1392 10:46
تعداد بازدید : 1075

با حضور مسوولان دولتی و خصوصی فناوری اطلاعات

اتوکام 2013 امروز درهایش را می گشاید

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (اتوکام2013 ) امروز ساعت 3 بعد از ظهر با حضور معاونان وزیر ارتباطات، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، روسای نصرهای استانی، مسوولان استان اصفهان و جمعی از فعالان بخش خصوصی در سالن همایش های نمایشگاه بین المللی اصفهان افتتاح می شود.

فناوران- اتوکام نوزدهم از امروز چهارم تا هشتم دی ماه به مدت 5 روز در محل نمایشگاه‌های استان اصفهان واقع در پل شهرستان دایر است. در این نمایشگاه 120 شرکت از بخش خصوصی و دولتی در فضایی بالغ بر 9 هزار مترمربع و در سه سالن نقش جهان، شیخ بهایی و میرداماد آخرین پدیده‌های نوین در بخش IT را در معرض دید بازکنندگان قرارمی‌دهند.
بر اساس این گزارش، در چند سال اخیر نمایشگاه‌های استانی از اهمیت و موقعیت ویژه‌ای در کسب وکار و رونق صنعت برخوردار شده‌اند و در این میان، نمایشگاه اتوکام اصفهان جایگاه ویژه‌ای دارد. نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان یکی از پرمخاطب‌ترین نمایشگاه‌های تخصصی IT است که طیف وسیعی از دست‌اندرکاران حوزه در زمینه‌های سخت‌افزار، شبکه، نرم‌افزار، رسانه‌های دیجیتال، دولت الکترونیکی و تجارت الکترونیکی، اینترنت، وب، امنیت و مراکز علمی، آموزشی و تحقیقاتی در آن حضور دارند.
به عبارتی، Autocom اکنون به یکی از رویدادهای مهم IT کشور تبدیل شده و نامی‌آشنا در میان فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات است.
بنابراظهارات مجری اتوکام نوزدهم، این نمایشگاه امسال با استقبال شرکت‌کنندگان همراه بوده؛ به گونه‌ای که شرکت‌ها با گزینش انتخاب شده‌اند و برخی از آنها از حضور در نمایشگاه جا مانده اند. البته ناگفته نماند که امسال برخلاف سال‌های گذشته، هیچ شرکتی در نمایشگاه اجازه فروش نخواهد داشت و تنها باید جدیدترین دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند.
این نمایشگاه ميزبان شركت‌هايي از شهرهاي اصفهان، تهران، شیراز، مشهد و یزد است. قراربود از هند نيز مهماناني در اين نمايشگاه حضور داشته باشند که امکان پذیر نشد.
لازم به ذکر است که اتوکام 2013 هر روز از ساعت 16 تا 20 میزبان بازدیدکنندگان است؛ اما به دلیل استقبال عموم و ازدحام جمعیت بازدیدکننده چنین مقرر شده که روز هفتم و هشتم دی ماه از ساعت 9 صبح تا ظهر نمایشگاه برای بازدیدکنندگان تخصصی دایر باشد.
در عین حال، چندین همایش و کارگاه تخصصی نیز در حاشیه این نمایشگاه پیش‌بینی شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :