آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 40825
تاریخ انتشار : 30 آذر 1392 11:44
تعداد بازدید : 1043

فراخوان یازدهمین جشن تصویر سال منتشر شد

اینترنتی در جشن تصویر سال شرکت کنید

جشن تصویر سال در آغاز دومین دهه از فعالیت خود امکان پرداخت ورودیه و ارسال آثار به صورت اینترنتی را برای عکاسان فراهم کرد.

فناوران- یازدهمین دوره‌ «جشن تصویر سال» و «جشنواره فیلم تصویر» از اول تا بیستم اسفندماه سال‌جاری با در اختیار داشتن همه نگارخانه‌ها و تالارهای خانه‌ هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
در بخش عکس، عکاسان در رشته‌های خبری، مستند اجتماعی، ورزشی، هنر و هنرمندان و نگاهی دیگر (خلاقه)، با آثاری که در سال ۱۳۹۲ گرفته باشند، حداکثر پنج تک عکس و یک مجموعه‌ (دو تا پنج عکس) رقابت خواهند کرد. هزینه ورود به این بخش برای هر نفر 20 هزار تومان است.
بر اساس این گزارش امسال بخش ویژه عکس به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران اختصاص داده شده است. برای این بخش عکس‌های مراحل مختلف برگزاری یازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران در سال ۱۳۹۲ (ثبت نام نامزد‌ها، تبلیغات شهری و روستایی، فعالیت ستادهای تبلیغاتی، رای گیری، جشن‌های خیابانی پس از انتخابات و...) به تعداد حداکثر ۱۰ تک عکس و یک مجموعه عکس (حداکثر پنج عکس) درنظرگرفته شده است.
عکس‌های موبایلی از یازدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری نیز در بخش ویژه پذیرفته می‌شوند و به طور مجزا داوری و ارایه خواهند شد. ارسال عکس با کیفیت اصلی روی سی دی الزامی است.
در یازدهمین دوره‌ جشن تصویر سال در ادامه رویکرد ویژه به‌جوانان، جایزه جوانان زیر۲۵سال به‌ یاد و نام محسن رسول‌اف- هنرمند جوانی که شهریورماه سال ۱۳۸۷ در سانحه سقوط هواپیما درگذشت- در رشته‌های عکاسی، گرافیک، کاریکاتور و فیلم، ازطریق آرای هیات داوری خاص هر رشته اهدا خواهد شد.
جشنواره فیلم تصویر نیز امسال همزمان با نمایشگاه تصویر سال در خانه هنرمندان برگزار می‌شود. در این جشنواره فیلم‌های غیرتجاری شامل فیلم‌های مستند، کوتاه داستانی، تجربی، انیمیشن، ویدئو آرت که از خلاقیت هنری برخوردار باشند به نمایش در خواهد آمد.
علاقه‌مندان به شرکت در جشن تصویر سال برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد رقابت در بخش عکاسی و ارایه آثار در بخش گرافیک و کاریکاتور  و جشنواره فیلم تصویر می‌توانند به سایت tassvir.com مراجعه و آثار خود را تا 20 دی ماه ارسال کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :