آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 40679
تاریخ انتشار : 27 آذر 1392 11:47
تعداد بازدید : 909

روسیه بازار جهانی خدمات اینترنتی را در دست می گیرد

گروه خدمات اینترنتی Mail.ru Group روسیه بخش اعظم بازار اینترنتی این کشور را در دست گرفته است و پورتال اینترنتی آن محبوب ترین سرویس پست الکترونیکی، سرویس پیام رسان و خدمات شبکه اجتماعی را در این کشور ارایه می دهد.

شماران سیستم- این مرکز که بیشترین سهام بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی روسیه موسوم به VKontakte را در اختیار دارد، اوایل سال جاری میلادی پورتال پرداخت‌های مالی خود موسوم به Qiwi را روانه بازار جهانی کرد و هم‌اکنون به این نتیجه رسیده است که دیگر خدمات اینترنتی خود را در اختیار کاربران جهانی بگذارد.
مرکز خدمات اینترنتی Mail.ru به تازگی سرویسی را با نام My.com برای دستگاه‌های موبایلی راه‌اندازی کرده است که می‌توان آن را مجموعه ابزارهای سرگرمی و ارتباطی دانست.
کاربران در این سرویس اینترنتی می‌توانند یک آدرس پست الکترونیکی @my.com در اختیار داشته باشند و در عین حال سرویس پیام‌های فوری و بازی‌های رایگان مربوط به آن را در اختیار بگیرند.
بازی‌های ابزار My.com تاکنون موفقیت‌های فراوانی کسب کرده‌اند. یکی از این بازی‌ها موسوم به Jungle Heat که در اصل یک بازی جنگی و استراتژیک محسوب می‌شود، بیش از ۶ میلیون بار برای دستگاه‌های اندرویدی و ۱.۵ میلیون بار برای دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل iOS بارگذاری شده است.
کارشناسان بر این باورند که Mail.ru می‌تواند در خارج از مرزهای روسیه موفقیت‌های فراوانی داشته باشد. این شرکت سال گذشته موفق شد درآمدهای خود را ۳۲ درصد افزایش دهد که البته گفته می‌شود در سال ۲۰۱۱ میلادی رشد درآمدهای این شرکت ۸۵ درصد گزارش شده بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :