آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 40569
تاریخ انتشار : 26 آذر 1392 11:28
تعداد بازدید : 526

تالار گفت وگوی IT وزارت اقتصاد راه افتاد

معاون پشتیبانی و توسعه منابع وزارت اقتصاد از راه اندازی سامانه تالار گفت وگوی فناوری اطلاعات این وزارتخانه با هدف تعامل پذیری و تعامل موثر وزارتخانه در حوزه های مختلف خبر داد.

خبرگزاری مهر- سامانه تالار گفت وگوی فناوري اطلاعات وزارت امور اقتصادي و دارايي با هدف تعامل‌پذيري و تسهيل و تعامل موثر در امور اين وزارتخانه در حوزه‌هاي مختلف و به طور مشخص حوزه مرتبط با فناوري اطلاعات به بهره‌برداري رسيد.
صادقي گلمكاني معاون پشتیبانی و توسعه منابع وزارت اقتصاد با اشاره به موفقيت‌هاي دو سال اخير در حوزه IT گفت: كارهاي زيادي در اين حوزه صورت گرفته اما تا رسيدن به اهداف عالي راه طولاني در پيش است.
وي افزود: انجام اين گونه اقدامات نشان مي‌دهد وزارتخانه تلاش مي‌كند IT را در ستاد و زير مجموعه وزارت اقتصاد عجين کند.
معاون پشتيباني و توسعه منابع وزارت اقتصاد با تاكيد بر لزوم آشنايي بيشتر همكاران با IT گفت: در قرن حاضر همه ما بايد تلاش كنيم خودمان را با شرايط روز جهاني وفق دهيم.
گلمكاني گفت: يكي از كارهايي كه در راستاي به كارگيري از IT در وزارت اقتصاد توسط مركز نوسازي و تحول اداري صورت گرفت استقرار تالار گفتگوي فناوري اطلاعات بوده كه در راستاي تحقق اهداف تعامل پذيري و تسهيل و تعامل موثر در امور وزارت اقتصاد در حوزه هاي مختلف مرتبط با فناوري اطلاعات بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :