fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 40561
  تاریخ انتشار : 26 آذر 1392 11:17
  تعداد بازدید : 633

  دانمارکی ها بزرگ ترین وبگردان موبایلی اروپا

  کشورهای دانمارک و اسلواکی بیشترین ترافیک اینترنتی از طریق موبایل را در اروپا دارند و کمترین سهم نیز در اختیار مولداوی با یک درصد است.

  خبرگزاری تسنیم- براساس گزارش‌های تحلیلی موسسه جمیوس در مورد پر ترافیک‌ترین نقاط اینترنتی، دانمارک و اسلواکی بیشترین سهم تولید ترافیک در اینترنت را از طریق موبایل در بین کشورهای اروپایی دارند.
  هر کدام از این کشورها به ترتیب با سهم 35 و 22 درصدی از کل ترافیک موجود، جایگاه اول و دوم را به خود اختصاص داده‌اند. استونی هم جزو پرترافیک‌ترین کشورها در زمینه وبگردی موبایلی قرار گرفته و هر چند وضعیت کنونی آن و بر اساس این تحلیل چندان بالا نیست و در رده هفتم جای دارد اما روند رشد آن به گونه‌ای بوده که در گزارش اخیر توانسته سهم خود را به نسبت گذشته به سه برابر برساند. بوسنی و هرزگوین و بلغارستان هر کدام با دو برابر شدن سهم‌شان در ردهای بعدی قرار دارند. کمترین شتاب در ایجاد ترافیک موبایل نیز به روسیه اختصاص یافته و به گونه‌ای حرکت آن کند توصیف شده است.
  این گزارش که در تاریخ 4 تا 10 نوامبر تهیه شده، کاربرانی را که از طریق موبایل یا تبلت به اینترنت متصل شده‌اند مورد بررسی قرار داده و کشور مولداوی را به عنوان تنها کشوری معرفی کرده که مردم آن همچنان دوست دارند از طریق رایانه‌های شخصی به اینترنت متصل شوند و علاقه‌ای به وبگردی از طریق موبایل ندارند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :