آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 40545
تاریخ انتشار : 26 آذر 1392 10:54
تعداد بازدید : 716

مخابرات 423 میلیارد تومان لاوصولی دارد

احتمال تجدید نظر مخابرات در وصول بدهی های تلفن ثابت

معاون ارتباطات شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه هم اکنون مخابرات در تلفن ثابت 423 میلیارد تومان لاوصولی دارد و ناگزیر به اتخاذ روش هایی برای وصول مطالبات است، از 3 روش برای تجدید نظر در قطع خطوط بدهکار خبر داد.

خبرگزاری فارس - داوود زارعیان در خصوص اظهارات وزیر ارتباطات مبنی بر درخواست از مخابرات برای تجدید نظر در قطع سریع خطوط بدهکار، گفت: هم اکنون در بخش تلفن‌ثابت مخابرات 423 میلیارد تومان لاوصولی دارد.
معاون شرکت مخابرات ایران افزود: این در حالی است که شرکت مخابرات ایران طبق قانون موظف است هر 3 ماه یکبار سهم دولت را پرداخت کند؛ حتی اگر وصول نکرده باشد؛ از این رو ناگزیر به اتخاذ روش‌هایی برای وصول مطالبات هستیم.
وی ادامه داد: برای اجرای خواسته وزیر چند روش‌ وجود دارد؛ نخست، تقویت سیستم اطلاع‌رسانی است تا مشترکان ثابت و همراه بتوانند از کارکرد خود به صورت منظم و کافی اطلاع داشته باشند؛ روش دوم افزایش سقف ودیعه برای مشترکانی است که ودیعه ندارند و روش سوم افزایش سقف میان‌دوره است. زارعیان گفت: البته در مقابل لاوصولی‌ها، مشترکانی نیز وجود دارند که قبوض خود را بسیار زود به زود و حتی به صورت هفتگی پرداخت می‌کنند.
این مقام مسوول افزود: مشترکان می‌توانند در هر لحظه با شماره های 1818 و 9990 از کارکرد خود مطلع شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :