آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 40257
تاریخ انتشار : 23 آذر 1392 10:39
تعداد بازدید : 564

خراسان شمالی روستای بی ارتباط ندارد

مدیرعامل مخابرات خراسان شمالی با بیان اینکه طرح ویژه ارتباط رسانی به مناطق روستایی فاقد ارتباط در این شرکت به صورت صددرصد محقق شد، گفت: هیچ روستای بدون ارتباط در خراسان شمالی وجود ندارد.

خبرگزاری فارس- محمد سالاری گفت: ارتباط‌رسانی به روستاها از مهم‌ترین برنامه‌های در دست اجرای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای توسعه متوازن و برخورداری مناطق محروم از خدمات ارتباطی است.
وی افزود: با اجرای این طرح، نیاز ارتباطی همه روستاها در سراسر کشور تامین می‌شود به طوری که در روستاهای بالای 20 خانوار تلفن‌خانگی و زیر 20 خانوار حداقل یک دفتر خدماتی یا آنتن‌دهی موبایل یا موبایل روستایی خواهند داشت و در حال حاضر با توجه به انجام این طرح هیچ روستای بدون ارتباط در استان وجود ندارد.
سالاری گفت: خوشبختانه در استان خراسان شمالی که جمعیت روستایی آن از جمعیت شهری بیشتر است و همواره توجه ویژه‌ای برای ارتباط‌رسانی به مناطق روستایی در این استان بوده، قبل از اجرای این طرح ارتباط‌رسانی به مناطق محروم انجام شده و تنها تعداد محدودی از روستاهای خراسان شمالی با شرایط فوق مشمول این طرح
می‌شدند.
وی گفت: اعتبار اجرای این طرح از محل اعتبارات uso برای توسعه ارتباطات در مناطق کم برخوردار تامین شد و در این راستا شرکت مخابرات استان طبق برنامه‌ریزی انجام شده و با بسیج امکانات و کارشناسان این طرح را با موفقیت به پایان رساند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :