آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39423
تاریخ انتشار : 11 آذر 1392 11:1
تعداد بازدید : 842

چهارمین جلسه کمیته علمی همایش مدیریت IT برگزار شد

چهارمین جلسه کمیته علمی همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات با هدف بررسی مقالات این همایش در دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران برگزار شد.

روابط عمومی نصر تهران- در این جلسه که با حضور نمایندگان شرکت‌های خصوصی، سازمان‌های دولتی، بانک‏ها و سازمان نصر تهران تشکیل شد، اعضای کمیته علمی به بحث و تبادل نظر درخصوص مقالات نهایی دومین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات پرداختند.
این جلسه در حالی برگزار شد که پیش از این طی سه جلسه کمیته علمی، اهداف در سطوح مختلف، نقشه راه و رویکرد همایش تصویب شده بود.
در چهارمین جلسه کمیته علمی دومین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، علاوه بر نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و متخصصان شرکت‏های خصوصی، استادان دانشگاه‌ها، سازمان مدیریت صنعتی و خبرگان سازمان هواشناسی، بانک ملت، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی نهاد رییس‌جمهوری، سازمان بازرسی کل کشور، انجمن مشاورین مدیریت و انجمن انفورماتیک ایران حضور یافتند.
دومین همایش مدیریت و راهبری فناوری اطلاعات قرار است 27 آذر ماه 92 درمرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شود.
نخستین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات که زمستان سال پیش از سوی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران برگزار شد، بیشتر به تشریح مفاهیم راهبری سازمانی فناوری اطلاعات به عنوان یکی از الزامات رشد و بهره‌وری در سازمان‌ها پرداخت.
رویکرد دومین همایش، "ارتقای ظرفیت کارفرمایی در تعریف و اجرا پروژه‏ها و خدمات فناوری اطلاعات" است. در این همایش مقالاتی با عناوین چالش‏ها و راهکارهای تعریف و اجرای پروژه‏های فناوری اطلاعات، تاثیر استفاده از چارچوب  CMMI-ACQ در ارتقای ظرفیت بانک مسکن در تعریف و اجرای پروژه‏های فناوری اطلاعات و استفاده از چارچوب COBIT در هم‌راستایی اهداف راهبری و مدیریت خدمات در وزارت نفت مطرح می‌شود.
آخرین مهلت ثبت‌نام در این همایش چهارشنبه، 20 آذر ماه جاری است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به ‌سایت همایش با آدرس
 itcg.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :