آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39421
تاریخ انتشار : 11 آذر 1392 10:55
تعداد بازدید : 1123

ای ام تی راهکارهای جدید «اینفوواچ» را به الکامپ می آورد

شرکت اینفوواچ، که متخصص در ارایه راهکارها و محصولات جلوگیری از نشت داده هاست، به زودی به بازار ایران وارد می شود.

فناوران- براساس گزارش موسسه دیده‌بان آی‌تی، شرکت EMT، نماینده اینفوواچ در خاورمیانه  در ایران با اعلام این خبر افزود: اینفوواچ حدود 50 درصد بازار نرم‌افزارهای جلوگیری از نشت داده (DLP) در روسیه را در اختیار دارد و به طور پیوسته در حال پررنگ‌تر کردن حضور خود در بازارهای اروپا، خاورمیانه و آسیاست.
براساس این گزارش، ای ام تی و InfoWatch با گسترده کردن زمینه‌های همکاری خود، راهکارهای کنترل داده‌های سازمانی را به شرکت‌ها ارایه خواهند کرد. این راهکارها که در قالب محصولات و مشاوره دسته‌بندی می‌شوند، پوشش‌دهنده طیف وسیعی از نیازمندی‌های سازمانی هستند.
این گزارش می‌افزاید: سیستم DLP یکپارچه که راهکاری نرم‌افزاری برای مانیتور کردن جریان اطلاعات، حفاظت از اطلاعات محرمانه برای جلوگیری از نشت و انتشار غیرمجاز آنها طراحی شده است، از جمله این محصولات است. همچنین مانیتورینگ ترافیک سازمانی، امنیت نقطه انتهایی و راهکار مدیریت آنلاین خوشنامی‌ سازمان از دیگر محصولات اینفوواچ هستند.
راهکار مدیریت آنلاین خوشنامی ‌سازمان با عنوان InfoWatch Kribrum راهکاری مبتنی بر رایانش ابری برای مانیتورینگ رسانه‌های اجتماعی است. این راهکار با ادغام جست‌وجوی پیشرفته‌ مالکیتی و فناوری‌های زبان‌شناسی، نظیر سیستم نمره‌دهی احساسی قابل اطمینان (تا 95 درصد)، داده‌های انبوه مربوط به سازمان را از اینترنت جمع‌آوری و تحلیل کرده و گزارش‌های ساختاربندی‌شده‌ را ارایه می‌دهد.
از دیگر راهکارهایی که گروه شرکت‌های اینفوواچ ارایه می‌کند می‌توان به راهکارهای حفظ امنیت نقاط انتهایی، راهکارهای اختصاصی حفاظت از داده‌های حساس سازمانی، بررسی رویدادهای امنیتی سازمانی و مدیریت ریسک اشاره کرد.
شهرام آذرور، مدیر فروش منطقه‌ای EMT گفت: قرارداد بین اینفوواچ و ای ام تی  امکانات بسیاری را برای نمایندگان و مشتریان ایجاد کرده است که در این خصوص و در راستای توسعه کانال فروش، برنامه‌های فراوانی تدوین شده است.
وی با اشاره به اینکه همچنان در حال رایزنی با شرکای تجاری و نمایندگان مختلف هستیم، گفت: به زودی برنامه‌های توسعه کانال فروش را اعلام خواهیم کرد. ضمن آنکه در نمایشگاه الکامپ نیز برخی از نمایندگان به معرفی این محصولات خواهند پرداخت.
علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.emt.ae مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :