آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39420
تاریخ انتشار : 11 آذر 1392 10:53
تعداد بازدید : 908

کسپرسکی، نشان های برتر AV-Comparatives را درو کرد

Kaspersky Internet Security 2014 در آزمون پاکسازی بدافزارهای آزمایشگاه تخصصی AV-Comparatives موفق به کسب مقام نخست و دریافت نشان Advanced+ شد.

روابط عمومی پارس آتنا دژ- در این آزمون میزان قدرت ضدویروس‌های مختلف در پاکسازی کامپیوترهای آلوده به تهدیدات خطرناک امروزی مورد آزمایش قرار گرفت کهKaspersky Internet Security 2014 با نابودی 11 تهدید امنیتی به‌عنوان ضدویروس برتر برگزیده شد. علاوه بر این «دیسک نجات» فقط یک بار مورد استفاده قرار گرفت.
آزمایش‌های AV-Comparatives برای انتخاب محصول برتر سال انجام می‌گیرد. این آزمایشگاه در سال جاری هفت ازمایش دیگر نیز انجام داده است که براساس نتایج اعلام شده، کسپرسکی تنها شرکتی است که موفق شده در تمام آزمون‌ها، به بالاترین نشان یعنی Advanced+ دست یابد.
همچنین در آزمون‌ دوماهانه آزمایشگاه تخصصی AV-Test، هر دو نسخه راهکار کسپرسکی برای کاربران خانگی و سازمانی به‌عنوان برنده مطلق ماه‌های سپتامبر و اکتبر این آزمون برگزیده شدند. Kaspersky Internet Security 2014 برای کاربران خانگی با کسب شش امتیاز در هر سه شاخه محافظت، عملکرد و کارایی، تمام 18 امتیاز ممکن در این آزمون را به‌دست آورد.
در آزمون دوماهانه AV قدرت واقعی نرم‌افزارهای ضدویروس در شناسایی و نابودی بدافزارها در شرایط گوناگون مانند False Positiveها یا کاربری‌های پیش‌بینی نشده کاربران سنجیده می‌شود.
کسپرسکی در حوزه سازمانی هم نتایج موفقیت‌آمیزی داشته است.Kaspersky Endpoint Security 10 با کسب مجموع امتیاز 17/5(در دو بخش محافظت و کارایی شش امتیاز و در بخش عملکرد 5/5 امتیاز) بالاتر از رقبا قرار گرفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :