آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39371
تاریخ انتشار : 10 آذر 1392 11:31
تعداد بازدید : 735

ایدکو با محصولات InfoWatch به الکامپ می آید

شرکت ایدکو به عنوان توزیع کننده رسمی گروه InfoWatch در ایران و منطقه، محصولات آن را در نوزدهمین نمایشگاه الکامپ معرفی خواهد کرد.

 

فناوران- سینا بقایی، مدیرعامل شرکت ایدکو با اعلام این خبر گفت: اخیرا با مدیران InfoWatch برای عرضه محصولات این گروه در بازار ایران و منطقه به توافق رسیده‌ایم و نخستین بار این محصولات را در نمایشگاه امسال معرفی خواهیم کرد.
وی گفت: InfoWatch گروهی از شرکت‌های نوآور و پیشرو است که به صورت تخصصی و متمرکز روی تولید و توسعه فناوری‌ها و سرویس‌های نوین امنیت اطلاعات کار می‌کند. این گروه شامل چهار شرکت است، یکی از این شرکت‌ها به نام خود گروه یعنی InfoWatch به تولید نرم‌افزارهای DLP می‌پردازد و شرکت EguSecure دیگر عضو این گروه است که نرم‌افزار EndPoint Security محصول این شرکت است. به گفته وی، شرکت Kribrum را دیگر عضو این گروه است که روی تولید نرم‌افزار دیده‌بان رسانه‌های اجتماعی و تحلیل مدیریت خوشنامی آنلاین متمرکز است و سازمان‌ها با استفاده از این ابزار جالب می‌توانند آنچه در مورد آنها در رسانه‌های آنلاین گفته می‌شود را رصد کنند.
مدیرعامل شرکت ایدکو افزود: شرکت چهارم عضو این گروه Appercut نام دارد که ارایه‌کننده ابزار تحلیل سورس کدهای نرم‌افزاری است.
به گفته وی، گروه InfoWatch ضمن فعالیت در اروپای غربی، آسیا و به ویژه خاورمیانه، بیش از 50 درصد بازار روسیه و کشورهای CIS را در بخش امنیت اطلاعات سازمانی در اختیار دارد.
شرکت تجارت الکترونیک ایرانیان (ایدکو) اعلام کرد که برنامه‌های متنوعی برای عرضه و توسعه کانال عرضه و توزیع محصولات اینفوواچ در بازار ایران و منطقه دارد و از علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر با این محصولات و روش‌های همکاری به بازدید از غرفه این شرکت در نمایشگاه الکامپ سالن 40 دعوت کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :