آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39124
تاریخ انتشار : 6 آذر 1392 10:47
تعداد بازدید : 747

کمیسیون شبکه نصر تهران اعلام کرد:

فراخوان تدوین تعرفه های خدمات شبکه در سال 93

کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، از تمامی فعالان حوزه شبکه های رایانه ای برای مشارکت در تدوین تعرفه های خدمات مهندسی شبکه دعوت کرد.

روابط عمومی نصر تهران- کارگروه مهندسی شبکه و انتقال داده کمیسیون شبکه سازمان از تمامی کارشناسان و فعالان حوزه شبکه دعوت کرد تا نظرات و پیشنهادات خود برای تعیین این تعرفه‌ها در سال 93 را ارایه کنند.
موضوع تعیین تعرفه‌های خدمات مهندسی شبکه، چندین سال است که به طور مستمر از جانب سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران (و در دو سال اخیر به طور سراسری و از طریق سازمان نصر کشور) تدوین و منتشر می‌شود.  این تعرفه‌ها که در برگیرنده تمامی خدمات و سرویس‌هایی
است که در حوزه شبکه‌های رایانه‌ای ارایه می‌شود، به طور سالانه مورد بازنگری و تغییر قرار گرفته و پس از تصویب در اختیار همه فعالان بخش خصوصی و دولتی قرار می‌گیرد.
در همین راستا، کمیسیون شبکه سازمان نصر تهران برای تدوین تعرفه‌های خدمات شبکه برای سال آتی  تمامی فعالان را به همکاری دعوت
می‌کند.
علاقه‌مندان می‌توانند ضمن دریافت تعرفه خدمات سال 92 از پورتال سازمان نصر تهران (tehran.irannsr.org)، دیدگاه‌ها و نظرات خود اعم از پیشنهاد تغییر در قیمت‌ها، پیشنهاد افزودن آیتم و یا ایجاد گروه‌های جدید را تا 20 آذرماه به دبیرخانه سازمان ارسال کنند.
همچنین امکان پیگیری روند مراحل در دست اجرا و دسترسی به سوابق کارهای انجام شده در تالار گفت‌وگو و انجمن کارگروه تعرفه خدمات مهندسی شبکه، در پورتال سازمان نظام صنفی رایانه استان تهران مهیا
شده است.
براساس این گزارش پس از پایان یافتن زمان مذکور، نظرات دریافت شده جمع‌آوری و پس از طرح در کمیسیون شبکه، برای بررسی و تصویب به هیات مدیره سازمان نصر تهران ارایه خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :