آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39109
تاریخ انتشار : 6 آذر 1392 10:33
تعداد بازدید : 663

تاکید بر ایجاد فضایی پاک در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه عملکرد دستگاه های دولتی باید به گونه ای باشد که تفکر کار خلاف، از بین برود گفت: نظارت دقیق و آگاهی از قوانین می تواند مانع از ضایع شدن حق بیت المال شود.

روابط عمومی ‌وزارت ارتباطات- محمود واعظی در مراسم معارفه و ادای سوگند اعضای هیات‌های بدوی و تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان وزارت و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه افزود: عدم آگاهی به قوانین و مقررات و تخلفات در دستگاه‌های دولتی می‌تواند باعث فساد شود بنابراین باید در قدم اول با آگاه‌سازی و شفاف سازی، مانع از ضایع شدن حقوق ملت شویم. وی گفت: در صورتی که حساسیت‌ها نسبت به رعایت قوانین افزایش یابد، تخلفات نیز به تناسب و به شکل قابل لمسی کاهش می‌یابد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه مبارزه با فساد اداری یکی از اصلی‌ترین موازین جمهوری اسلامی ‌است؛ خطاب به مدیران و معاونان مجموعه وزارت و شرکت‌های تابعه افزود: اگر حساسیت‌های شما نسبت به اجرای قوانین بیشتر شود این مهم در میان بدنه‌های پایین‌تر هم اشاعه می‌یابد. وی با تاکید بر لزوم حفظ آبروی افراد، داشتن انصاف و عدالت در هنگامه صدور حکم افزود: هدف، داشتن محیطی صمیمی‌ و پاک در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که کارکنانی با وجدان‌های آگاه، روشنایی بخش این هدف هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :