آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39024
تاریخ انتشار : 5 آذر 1392 11:17
تعداد بازدید : 882

کمیسیون شبکه نصر تهران خواستار شد:

شبکه کارها، تعرفه گمرکی پیشنهاد کنند

کمیسیون شبکه سازمان نصر تهران از تمامی فعالان حوزه شبکه های رایانه ای برای ارایه پیشنهاد درخصوص تعرفه های گمرکی تجهیزات شبکه دعوت کرد.

روابط عمومی نصر تهران- کارگروه مهندسی شبکه و انتقال داده کمیسیون شبکه سازمان با اعلام این فراخوان از تمامی فعالان و واردکنندگان حوزه شبکه درخواست کرد تا برای بررسی تعرفه‌های گمرکی شبکه پیشنهادات خود را ارایه کنند.
براساس این گزارش، موضوع تعیین تعرفه‌های وارادات تجهیزات شبکه، چندی است که به یکی از معضلات مهم شرکت‌های واردکننده تبدیل شده است. به گونه‌ای که پارسال با انتشار کتاب صادرات و واردات به یک‌باره شاهد اتخاذ تصمیمات یک‌جانبه در مورد تعرفه تجهیزات شبکه بودیم.
کمیسیون شبکه نصر تهران در دو سال اخیر فعالیت‌های مستمری را برای تغییر تعرفه‌های ناعادلانه و غیرمنطقی (از جمله محاسبه وزنی تجهیزات به جای محاسبه ارزش ریالی) آغاز کرده و با مراجع ذی‌ربط از جمله کمیسیون ماده یک مکاتباتی را انجام
داده است.
در این راستا کمیسیون شبکه در جلسه‌ای که با معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات داشت قول مساعد گرفت که نماینده سازمان در فرآیند تعیین تعرفه تجهیزات شبکه حضور داشته باشد.
حال با توجه به نزدیک شدن زمان ارایه پیشنهاد برای تغییر تعرفه‌های گمرکی ورود تجهیزات در سال 93، فعالان این حوزه، می‌توانند پیشنهادهای خود را به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران منعکس کنند.
 فعالان صنفی و علاقه‌مندان برای ارایه دیدگاه‌ها و نظرات خود می‌توانند تا تاریخ 20 آذرماه جاری به پورتال سازمان مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :