آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39022
تاریخ انتشار : 5 آذر 1392 11:14
تعداد بازدید : 1806

با برگزاری مجمع عمومی ‌عادی و فوق‌العاده

«کلاهی» رییس سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی ماند

جلسات مجمع عمومی فوق العاده و عادی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی صبح سه شنبه 14 آبان ماه با حضور 20 نفر از اعضای سندیکا، یعنی دو سوم اعضا و نماینده اتاق بازرگانی برگزار شد.

فناوران- در این جلسه موارد تغییر و اصلاح اساس‌نامه و جزییات مربوط به تغییرات و اصلاحات اعمال شده در متن اساس‌نامه بررسی شد و پس از رای‌گیری، اساس‌نامه جدید با اکثریت قریب به اتفاق آرا تصویب شد. در جلسه مجمع عادی نیز گزارش هیات مدیره در مورد عملکرد سندیکا در یک سال گذشته توسط رییس هیات مدیره و گزارش دبیرخانه طی این مدت، توسط قائم مقام دبیر سندیکا به حاضران ارایه شد و سپس گزارش خزانه‌دار در مورد مسایل مالی و نظر بازرس اصلی در مورد آن به اطلاع حاضران رسید. سرانجام، انتخابات هیات مدیره و بازرسان صورت گرفت.
در نتیجه انتخابات این دوره مجمع عمومی، آقایان افشین کلاهی، محمدرضا کاویانی، علی فتوت احمدی، سعید محمودی و حمیدرضا کریم‌نژاد به عنوان اعضای اصلی و آقایان عمادالدین صائبی و امیر منصور عطار به عنوان اعضای علی‌البدل هیات مدیره انتخاب شدند.
بر این اساس افشین کلاهی رییس هیات مدیره، محمدرضا کاویانی نایب رییس اول و علی فتوت احمدی نایب رییس دوم هیات مدیره سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی انتخاب شدند. همچنین سعید محمودی به عنوان خزانه‌دار انجمن برگزیده شد.
همچنین در نتیجه انتخابات بازرس انجمن داوود درخشان به عنوان بازرس اصلی و سیدمحسن ناظری به عنوان بازرس علی‌البدل معرفی شدند و مقرر شد که سیدمجتبی حسینی نیز به عنوان دبیر سندیکا فعالیت کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :