آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39019
تاریخ انتشار : 5 آذر 1392 11:9
تعداد بازدید : 777

شش نامزد احتمالی انتخابات معرفی شدند

آغاز رایزنی ها برای ریاست اتاق بازرگانی ایران

با نزدیک شدن به روز 10 آذر ماه برای تعیین رییس جدید اتاق بازرگانی ایران گمانه زنی ها درباره نامزدهای احتمالی افزایش پیدا کرده است اما مدیر روابط عمومی اتاق تهران اعلام کرد: آل اسحاق برای انتخابات رییس جدید اتاق ایران نامزد نمی شود.

خبرگزاری فارس- برخی کارشناسان و فعالان اقتصادی معتقدند دوره کوتاه مدت کمتر از یک سال باقی مانده تا انتخاب رییس جدید اتاق بازرگانی ایران باعث شده تا بسیاری از افراد علاقه و رغبتی برای حضور در این سمت نداشته باشند اما شنیده می‌شود گروه‌هایی هم برای به دست آوردن صندلی محمد نهاوندیان در حال رایزنی و برگزاری جلسات مختلف با اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران هستند.
در این میان اما نام چند نفر به عنوان اعضای اصلی انتخابات اتاق بازرگانی ایران برای تعیین رییس جدید به چشم می‌خورد که می‌توان به غلامحسین شافعی، محسن جلال‌پور، مسعود خوانساری، مجتبی خسروتاج، علاالدین میرمحمد صادقی و اسداله عسگراولادی اشاره کرد.
محمد طاهری مدیر روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران در خصوص احتمال نامزدی یحیی آل اسحاق، گفت: آل‌اسحاق در رقابت انتخاباتی برای تعیین رییس جدید اتاق ایران نامزد
 نمی‌شود.
وی افزود: او در حال حاضر به همراه یک هیات تجاری در کشور هند به سر می‌برد و هیچ برنامه‌ای برای انتخابات اتاق بازرگانی ایران ندارد.
همچنین پدرام سلطانی نیز اعلام کرد: برنامه‌ای برای نامزدی در انتخاب رییس جدید پارلمان بخش خصوصی ندارد.
گفته می‌شود محمد نهاوندیان رییس مستعفی اتاق بازرگانی ایران از یکی از اعضای هیات‌ رییسه این اتاق به صورت نامحسوس حمایت می‌کند.
بنابراین گزارش، باید منتظر ماند و دید رییس جدید پارلمان بخش خصوصی چه کسی خواهد بود، شخصی از جنس بخش خصوصی، شخصی از جنس بخش دولتی و انتخاب فرمایشی و یا یک چهره گمنام و ناشناس.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :