آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 38899
تاریخ انتشار : 4 آذر 1392 10:34
تعداد بازدید : 516

پوررنجبر:

استراتژی مخابرات بر پایه دانش و عقلانیت است

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در کارگاه دو روزه تدوین استراتژی برنامه تحول شرکت مخابرات ایران گفت: لازمه ایجاد فکر در شرکت، انجام کار تشکیلاتی است.

روابط عمومی شرکت مخابرات ایران- مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان این مطلب افزود: استراتژی باید در تک‌تک سلول‌های سازمان رسوخ پیدا کند.
پوررنجبر در این کارگاه با اشاره به اینکه باید محتوای یک فکر و یک ذهن با سایر اعضای تشکیلات به اشتراک گذاشته شود گفت: طرح یک فکر و اجرای یک‌سویه آن هیچ سودی در پیاده‌سازی آن ندارد.
وی پیاده‌سازی استراتژی شرکت مخابرات ایران را در گرو همسو شدن افکار مدیران دانست و افزود: مدیران شرکت به عنوان عوامل حوزه تصمیم‌گیر باید با اعتقاد کامل نسبت به برنامه تحول با اتحاد بیشتر به اجرای آن کمک کنند. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران دو عامل دانش و عقلانیت را لازمه اجرای استراتژی در مخابرات دانست و گفت: پس از دانش ذهنی، دانش عملی است که اجرای صحیح استراتژی را تضمین می‌کند.
پوررنجبر با اشاره به اینکه اکنون در تدوین استراتژی، میان سه حوزه ثابت، سیار و هولدینگ شکافی وجود ندارد گفت: امیدوارم در بخش پیاده‌سازی آن هم همگرایی صددرصدی وجود داشته باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :