آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 38807
تاریخ انتشار : 3 آذر 1392 11:24
تعداد بازدید : 544

قدردانی خیرین ری از بانک پارسيان

در ادامه حمايت بانک پارسيان از فعاليت هاي اجتماعي، مدرسه شش کلاسه بانک پارسيان در حسن آباد فشافويه از توابع شهرستان ري افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت.

فناوران- با حضور دکتر حافظي، ریيس جامعه خيرين مدرسه‌ساز کشور، زماني، مديرکل آموزش و پرورش شهرستان‌هاي استان تهران و جمعي از مسوولان استاني و شهرستاني، مدرسه شش کلاسه بانک پارسيان در حسن‌آباد فشافويه از توابع شهرستان ري افتتاح شد. حافظي، ریيس جامعه خيرين مدرسه ساز کشور در مراسم افتتاح اين مدرسه با قدردانی از اقدام بانک پارسيان گفت: اگر چه سابقه فعاليت بانك پارسيان نسبت به بانك‌هاي بزرگ دولتي كم‌تر است و تنها يک دهه از دوران تاسيس آن مي‌گذرد، اما اين پنجمين پروژه‌اي است که توسط اين بانک افتتاح شده است.
زماني، مديرکل آموزش و پرورش شهرستان‌هاي استان تهران نيز با تشکر از بانک پارسيان و هيات همراه گفت: زماني که بانک پارسيان مدرسه شيک و مجهزي را در اختيار مدير و معلم مدرسه و دانش‌آموزان منطقه قرار مي‌دهد، معلم در راستاي توسعه دانش اجتماعي و ارتقاي سطح علمي دانش گام برمي‌دارد.  
بانک پارسيان تاکنون حمايت‌هاي گسترده‌اي چه در ساخت مدارس و چه در حوزه بهزيستي داشته است؛ اقداماتي همچون حمايت از کودکان استـثنايي و بي‌سرپرست تحت نظارت سازمان بهزيستي و کمک در ساخت مکان اسکان دایمي برای آنان، کمک به آسايشگاه خيريه کهريزک، پشتيباني از انجمن حمايت از حقوق کودکان، ساخت مدرسه تمام هوشمند براي نخستين بار در شهرک دامداران زاهدان و نيز ساخت سه مدرسه در مناطق زلزله‌زده آذربايجان شرقي.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :