آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3844
تاریخ انتشار : 22 آذر 1390 9:30
تعداد بازدید : 581

معاون نظارت سازمان رگولاتوری:

شمارش معکوس برای واگذاری سیم کارت نسل سوم در کرج شروع شد

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از آغاز واگذاري سيم كارت هاي اپراتور سوم تلفن همراه از 10 روز آينده در كرج خبر داد

ایسنا- حسن رضواني با بیان این مطلب گفت: پيش‌ثبت‌نام سيم‌كارت‌هاي رايتل در كرج آغاز شده كه در واقع به نوعي ارزيابي بازار محسوب مي‌شود.
وي درباره واگذاري اين سيم‌كارت‌ها در تهران بیان كرد: پيش‌ثبت‌نام سيم‌كارت‌هاي اپراتور سوم تلفن همراه در تهران از اوايل دي‌ماه آغاز مي‌شود و به احتمال زياد از اواخر ماه آينده (دي‌ماه) واگذاري آن در تهران هم آغاز خواهد شد.
گفتنی است، معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي هم پيش از اين گفته بود: اپراتور سوم تلفن همراه (رايتل) مطابق پروانه نمي‌تواند بيشتر از 72 ساعت از زماني كه از مردم پول مي‌گيرد، مشترك را براي دريافت سيم‌كارت منتظر نگه دارد.
لطف‌الله سبوحي عنوان كرد: رايتل پيشنهاد تعرفه مكالمات خود را به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي فرستاده است و مجموعه بررسي‌هاي فني و اقتصادي سازمان مشغول بررسي اين تعرفه‌ها هستند.
او با بيان اينكه خود اپراتور رايتل اين اختيار را دارد كه در قالب تعرفه‌ تشويقي كارش را شروع كند، گفت: سقف قيمت‌ سيم‌كارت اپراتور سوم مشابه پروانه مخابرات و اپراتور دوم است، يعني براي سيم‌كارت‌هاي اعتباري حداكثر 200 هزار ريال و براي سيم‌كارت‌هاي دایمي حداكثر 120 هزار تومان بدون احتساب ماليات است.
وي با بيان اينكه در اين فضاي رقابتي سيم‌كارت عملا قيمتي ندارد، تاكيد كرد: رايتل اين اختيار را دارد كه سيم‌كارت‌هايش را در اين سقف واگذار كند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :