آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3817
تاریخ انتشار : 19 آذر 1390 9:50
تعداد بازدید : 779

انتخابات سومين دوره هيات مديره نصر آذربایجان شرقی 24 آذر ماه برگزار می شود

انتخابات سومين دوره هيات مديره سازمان نظام صنفي رايانه اي استان آذربايجان شرقي روز 24 آذر ماه در سالن اجتماعات معاونت برنامه ريزي استانداري برگزار خواهد شود.

فناوران- استان آذربايجان شرقي با دارا بودن شرکت‌هاي فعال در زمينه ICT با دامنه فعاليت فرا استاني و نيز توسعه فناوري اطلاعات در سازمان‌هاي بزرگ دولتي و شرکت‌هاي صنعتي بزرگ از استان‌هاي فعال و تاثيرگذار در حوزه ICT کشور است و در دو دوره گذشته همواره دو عضو اصلي و اعضای علي البدلي در شورای مرکزی سازمان داشته است.
اغلب اعضای هيات مديره که دو دوره حضور در نظام صنفي رايانه‌اي استان را تجربه کرده‌اند در حال حاضر به دليل محدوديت‌هاي اساسنامه‌اي قادر به حضور در دوره سوم نخواهند بود.
جواد اعتماد، عضو دو دوره شوراي مرکزي نيز جزو اين افراد است وي که رياست دوره اول را به عهده داشت در دوره دوم از حضور در رياست امتناع کرد ولي استعفاي فرزاد ناصحي از رياست هيات مديره در اواسط دوره دوم، دوباره، وی را به رياست هيات مديره کشاند.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای آذربایجان شرقی با انتشار نامه‌اي اظهار اميدواري کرده است که هيات مديره دوره سوم فعال‌تر از دو هيات مديره قبلي فعالیت کند زيرا اهميت ICT روز به روز به دولتمردان آشکارتر شده است و در برنامه پنجم توسعه توجه ويژه‌ای به اين حوزه وجود دارد که از طرف بخش خصوصي نيز فعاليت متناسب با آن را طلب مي‌کند. وي همچنين از اعضای صنف حضور هر چه بيشتر در انتخابات را خواستار شده تا نمايندگان واقعي صنف با آرای بيشتري انتخاب شوند.
وی انسجام صنفي و همگامي اتحاديه رايانه و نظام صنفي رايانه‌اي استان را از ويژگي‌هاي خوب استان توصيف کرد که عموما از دوره دوم هيات مديره و با تلاش‌هاي ذي‌نفعان حاصل شده است.
اعتماد همچنين همراهي بيشتر مسوولان ICT استان را درخواست کرد و گفت: نمايندگان ارگان‌ها و موسسات دولتي و شرکت‌هاي صنعتي بزرگ استان باید نمايندگان خود را در کمیسيون‌هاي تخصصي سازمان حاضر فعال کنند تا موجب رشد بيش از پيش ICT
 استان شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :