آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 37838
تاریخ انتشار : 20 آبان 1392 10:25
تعداد بازدید : 778

اولتیماتوم وزیر درباره سیم کارت بدون شناسنامه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به اپراتورهایی که سیم کارت بدون شناسنامه عرضه می کنند اخطار دادیم و اگر ظرف مدت مقرر اقدام نکنند قطعا با آنها برخورد می کنیم.

خانه ملت- محمود واعظی درباره بی‌نام و نشان بودن برخی سیم‌کارت‌ها، بر غیرقانونی بودن این کار تاکید کرد و افزود: از یک ماه پیش به طور جدی این موضوع را پیگیری کردیم به اپراتورهایی که سیم‌کارت بدون شناسنامه عرضه می‌کنند اخطار داده و تاکید کردیم اگر ظرف مدت مقرر اقدام نکنند قطعا با آنها برخورد می‌کنیم. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره احتمال بازگشت شرکت مخابرات به این وزارتخانه، گفت: ایراداتی به واگذاری وجود دارد که دستگاه‌های نظارتی آن را مطرح کردند و هنوز هم پرونده‌اش باز است.
واعظی افزود: اعتقاد ما بر این است که وزارت ارتباطات نباید تصدی‌گری کند و ما به دنبال این نیستیم که مخابرات به وزارت ارتباطات برگردد بلکه به دنبال این هستیم که شرکت مخابرات روی صندلی اپراتوری بنشیند و مانند بخش خصوصی به آنچه که در پروانه‌اش قید شده عمل کند که اگر این کار را بکنند بزرگ‌ترین حامی ‌شرکت مخابرات ما هستیم و نمی‌خواهیم برگردد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: تنها بخشی که باید مدیریتش دست حاکمیت باشد داکت‌هایی است تا همه شرکت‌های خصوصی بتوانند استفاده کنند و در انحصار شرکت مخابرات نباشد.
واعظی درباره سرنوشت ماهواره ثریا، گفت: متاسفانه در گذشته بی‌توجهی شده و مدارهای ما از دست‌مان رفته که در تلاشیم آنها را احیا کنیم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره بازگشت سازمان فضایی به این وزارتخانه، افزود: درباره سازمان فضایی رییس‌جمهور تصمیم می‌گیرد و ما معتقدیم همان بخشی که از وزارت ارتباطات جدا شده است برگردد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :